fbpx
Today 04/12/2020 21:41
Politics 14:45 12 Oct 2020

"There is a risk that people will die right at the polling stations." Can they postpone local elections in Ukraine?

Photo: Ukrinform

In Ukraine, over 265,000 people have contracted the coronavirus. Daily statistics break another anti-record. Today 5,000 people have COVID-19 confirmed.

Amid a growing pandemic of the dangerous virus, the authorities talked on the sidelines about postponing the local elections scheduled for October 25. Is it real and can Ukraine be "closed" until the end of October? Rubryka reports.

This publication is available in Ukrainian and Russian. The English translation hasn’t been produced yet. Support us to make the translation faster - follow the link for instructions

MDN
29862

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Add comment

E-mail is already registered on the site. Please use the Login form or enter another.

You entered an incorrect username or password

Sorry that something went wrong, repeat again!

6 comments

by Newest
by Best by Newest by Oldest
1

"Дурень думкою багатіє" от і вибирає потім блазнів, а ті, в своїй немічі та неспроможності, починають залякувати всіх "ризиками" на виборах, аби дійсність не зіпсувала їм надуману картину власного "іміджу", та вибори, попри все, все ж таки покажуть, чого там варта нинішня зелена пліснява, яка тільки і вміє, що боротися зі своїми опонентами ніж зі справжніми ворогами країни, що вже і окупували її частину кремлівською війною, саме через таких дурнів, та зрадників.

2

Цікаво, як це вдарить по іміджу зеленського, якщо цього іміджу давно вже нема. Хтоб це про людей подумав? Довбні

3

Так і не було там того рейтингу цього блазня особисто, бо дурні голосували перш за все, за власну дурість, аби сховати її хоч за чимось, от така тепер шариковщина і при владі, та як би зелені не лякали людей вірусними загрозами на виборах, та люди все ж покажуть, де справжній рейтинг тієї зелені.

4
Ольга

Net,хто ВИ такий, щоб так казати про Президента? Вам краще "томос-мова-армія"? Ну я вас вітаю і мені вас шкода. Є і імідж, і авторитет, і краще життя. А те, що навалилися проблеми із пандемією, випадами опонентів, підпалами лісів, все ще тривалою війною - так не факт, що інший би впорався швидше та краще!

5

Если у тебя самой нет ни родины, ни веры, то и смотри свои пацаватые кварталы, и не расписываяся за других, что им лучше, если они действительно не видят в этом клоуне президента, а лишь актёра своего фильмеца для доверчивых лохов.

6

А от вас навіть і не жалко, бо таких дурнів, що самі собі обирають життя під блазнями серед тієї зеленої шариковщини, навіть не жаліють, жалко лише тих, хто через такий тупий вибір дурнів має терпіти тепер отаку зелену шариковщину.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: