fbpx
Сьогодні
Як це працює 14:15 19 Тра 2020

Дешеві кредити від Кабміну для малого і середнього бізнесу в Україні: чи реально скористатися

14 травня Кабмін почав впроваджувати програму кредитування для малого, мікро і середнього бізнесу. Дійсно, економічна криза, викликана коронавірусом, найбільше вдарила в Україні по цьому сегменту бізнесу. Згідно з даними опитування від "Європейської бізнес асоціації", близько 18% українських малих підприємств можуть закритися назавжди. За даними Союзу підприємців України, 29% підприємців уже втратили роботу, а 6% закрили бізнес.

"Рубрика" розбиралася, чи допоможуть нові програми кредитування від уряду вижити українському малому і середньому бізнесу.

Кредитні програми та дешеві гроші для бізнесу від Кабміну: у чому суть

Кабмін України вводить дві програми для підтримки малого та середнього бізнесу в країні: "Доступні кредити 5-7-9%" і додаткову програму "Нові гроші". Президент Зеленський у зверненні до українців повідомив, що на цю програму виділять до 30 мільйонів гривень, на що піде погашення різниці між процентною ставкою банку та ставкою отриманого пільгового кредиту.

Нагадаємо, що програму "Доступні кредити 5-7-9%" впровадили ще в січні 2020 року. Саме вона, на думку президента Володимира Зеленського, повинна була стати каталізатором в розвитку малого і середнього бізнесу. Програму переглянули 15 квітня у зв'язку з коронавірусом і розширили. Головне в ній зараз те, що вона спрямована на рефінансування кредитної заборгованості малого бізнесу. Доходи підприємства для отримання цих кредитів можуть не подати в банк, тому що за час карантину вони не працювали. Саме тому держава бере на себе відповідальність виступити так званим поручителем для малого і середнього бізнесу, яким такі кредити необхідні. Для кожного відсотка (5-7-9) передбачені свої особливості, але можна виділити наступні загальні риси.

5-7-9 кредити

Які умови програми:

 • підприємці отримують кредит на розвиток бізнесу на п'ять років
 • кредит становить 3 млн грн (у лютневій програмі був 1,5 млн грн)
 • держава компенсує частину відсотків по кредиту (від 3 до 9%)
 • відсоток ставки, яку сплачує держава, залежить від того, скільки підприємець наймає працівників на роботу
 • є можливість щоквартального зниження процентної ставки
 • кредит видається під придбання комерційної нерухомості, франшизи, фінансування оборотного капіталу (до 25%), інвестиції в виробництво лікарських засобів і медичних виробів, рефінансування заборгованості за раніше виданими кредитами (у лютневій програмі цих пунктів не було)

Які підприємства можуть розраховувати на цю програму: 

 • при чисельності працівників не більше 50 осіб
 • річний дохід не перевищує 100 мільйонів гривень (в лютневій програмі було тільки 50 млн грн), можна надати просто річний звіт, а раніше необхідно було доводити платоспроможність переконливим бізнес-планом
 • отримати кредит можуть не тільки фізичні, але і юридичні особи

З негативних моментів для малого і мікробізнесу, які є в тексті, можна виділити такі:

 • для отримання кредиту бізнесу, який вже працює, необхідно мати вже 20% від суми
 • новоствореному бізнесу необхідно мати 30% від суми для отримання кредиту
 • для надання кредиту необхідно мати рухоме/нерухоме майно

Ці чинники сприятимуть тому, що банки жорсткіше будуть оцінювати позичальників і перевіряти їх можливість виплачувати кредит.

Програма "Нові гроші" передбачає кредити від 3 відсотків річних і розрахована на 2 роки. Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко розповів, що різницю між 3% річних і ставкою, яку визначить банк на основі фінансування НБУ, компенсує держава.

"Мета її — надати фінансування на першочергові цілі: виплати зарплати, оплати комунальних послуг, оренди, податкових та обов'язкових платежів", — розповів Петрашко.

Тобто обидві програми кредитування малого та середнього бізнесу надають допомогу від держави, але і позичальнику теж потрібно відповідати висунутим нормам.

гроші

"Криза — найкращий час для розвитку": історія підприємця, який взяв кредит 

Підприємець з Вінниці, власник мережі супермаркетів "Основа" та "Домашній маркет" Павло Варшавський першим скористався програмою "Доступні кредити" ще до запровадження карантину. Таку програму оцінює позитивно, і зазначає, що якби давали ще кредити, то брав би. Павло розповів нам про свій досвід:

"Я брав кредит на обладнання для нового великого супермаркету "Основа". Відкривав новий супермаркет, нам потрібно було нове обладнання, яке виробляють в Україні. Ми звернулися в Укргазбанк, який нас кредитує дуже давно і вони знали нас як добропорядних і відповідальних платників, вони самі запропонували скористатися програмою "Доступні кредити". Я вже 7 років беру кредити в цьому банку і не було дня, щоб я щось прострочив. У мене хороша кредитна історія, що також є умовою отримання такого кредиту.

На обладнання мені потрібно було більше коштів, але програма передбачала тільки 1,5 мільйона гривень. Я надійний партнер і мені такі гроші надали. Виплачувати їх я буду 36 місяців приблизно. До речі, кредит мені дали під 7% річних, але була умова: якщо я оформлю в штат людей, то змінять під 5% річних. Ми вже оформили людей в штат, так як в моєму випадку це був повністю новий магазин, тому мені знизили відсоток річних з 7% до 5%. Єдина проблема цього кредиту в тому, що дається тільки 1,5 мільйона. Якби можна було отримати більше і давали б, я брав би.

Умови кредитів нас влаштували, це взагалі дармові гроші. Коли скаржаться, наприклад, на таку умову для кредитування як наявність майна, яке потрібно в банк заставити, то в нашому випадку ми заставили обладнання, яке і купували на цей кредит. Також скаржаться на таку умову як наявність детального бізнес-плану: для бізнесмена наявність такого або можливість його написання не є страшною проблемою. Так, на 100% вони не кредитують, але заставу у вигляді майна рухомого і нерухомого потрібно надати. Повна фінансова звітність теж не проблема, якщо в штаті є бухгалтер, то він швидко цей документ складе.

Я не знаю, що може бути краще, ніж 5% річних, це безкоштовні гроші. Людей лякає те, що потрібна велика кількість документів для отримання кредиту. Але, з іншого боку, як банку відсіяти людей з реальними намірами, від людей, які не повернуть ці гроші. Їм теж потрібно решето. Якщо у тебе є бізнес-план і фінансова звітність (рух коштів, показати свої рахунки), бухгалтерія та місячні звіти, то взяти кредит – не проблема. Якщо всі документи будуть в нормі, то у банку не буде іншого виходу, як дати кредит.

Перший прибуток вже відчув від роботи магазину. Хоча це і довгостроковий проект. Я б радив подаватися на таку програму, але не очікувати, що кредит сто відсотків видадуть. Потрібно мати терпіння і давати банку час обробити заявку.

У той же час за час коронавірусної епідемії ритейл у Вінниці просів, магазини з продуктами харчування втрачають прибутки, нічна торгівля просіла, каву не можна було видавати. Середній чек виріс, тому що люди стали більше брати за один похід в магазин. Але кількість людей зменшилася: студенти роз'їхалися по домівках, школярі сидять вдома. Ми відчули збитки, але не критично. Вважаю, що на нормальні рейки ритейл в місті вийде десь з 1 вересня, якщо ситуація з коронавірусом стабілізується.

Чи достатньо цих заходів для відновлення бізнесу: що кажуть експерти 

Втім, програми кредитування від держави, як відзначають багато експертів, – позитивний хід, але схоже на наздоганяння поїзду і дію за принципом "зробити на вчора". Як такої системної допомоги для бізнесу немає, також мало хто бачить стратегію. Вчора під Кабміном пройшли акції протесту підприємців, акції обурення також пройшли у Львові.

Підприємці вимагають відновити пасажирські регулярні перевезення, компенсувати на законодавчому рівні сплачені податки, а також забезпечити рівні умови ведення підприємницької діяльності (ймовірно, мова йде про роботу великих будівельних мереж таких як Епіцентр, і паралельне закриття на карантин малих і середніх магазинів). Деякі експерти вважають, що програма кредитування працювала б ефективно разом зі зниженням фіскального тиску, наприклад.

ТЕРПЕЦЬ УВІРВАВСЯ ! Львів – зараз!#SaveФОП

Posted by Сергій Доротич on Tuesday, May 12, 2020

Активіст Руху SaveФОП Сергій Доротич зазначив, що зараз ми спостерігаємо лише верхівку проблеми, яка нас чекає, тому що карантин послабили, але не відкрили рух громадського транспорту, адже клієнти, як і співробітники, добираються на ньому. Закривати бізнес на карантин, на його думку, було неефективним, а протестний рух з приводу права на роботу тільки зростає. У той же час, система кредитування для малого та середнього бізнесу – позитивний крок з боку держави. На його думку, держава якщо вже і обмежила діяльність підприємців, то на період карантину могла скасувати хоча б податки.

"Єдиний стримуючий підприємців фактор від бунту, – це війна на сході України", – каже Сергій Доротич.

Голова Асоціації малого і середнього бізнесу Руслан Соболь відзначив, що за час карантину малий і середній бізнес отримав більше уваги і більше слів про підтримку, ніж за весь час. На його думку, допомогою для реального сектора економіки було б пом'якшення податкового тиску на бізнес.

На думку Руслана Соболя, успішним було би впровадження таких механізмів:

 • введення спеціального режиму роботи малого і середнього бізнесу на рік
 • зниження податкової ставки до 0 на час роботи спеціального режиму
 • мораторій на перевірку і винесення штрафів будь-якої форми, крім санітарно-епідеміологічного характеру
 • доступ до кредитних ресурсів з робочою ставкою 0% річних, на умовах цільового використання під виробництво на час роботи спеціального режиму

Такі заходи приведуть, на думку експерта, до створення кількості робочих місць і зниження тиску на фонди державного соціального страхування, а також це сприятиме відновленню виробничих потужностей держави і зростанню ВВП на 5%.

💰  Що потрібно для отримання кредиту за програмою "Доступні кредити"

 • грамотна і прозора фінансова звітність
 • хороша кредитна історія
 • добре складений бізнес-план
 • застава у вигляді майна або грошових коштів
 • терпіння для очікування відповіді від банку, якому доведеться перевірити всі ці документи
5817

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

36 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
DR RAKSHAN

Мене звуть лікар РАКШАН САІ. Я - нефролог у РАКШАНСЬКОМУ ЗДОРОВ’ЙНОМ ЦЕНТРІ, ІНДІЯ. Наша клініка спеціалізується на хірургії нирок, і ми також лікуємо. Придбання та трансплантація нирок у відповідного донора.
Ми знаходимося в Індії, Франції, Нігерії, Сполучених Штатах, Малайзії, Дубаї, Кувейті. Криза COVID19, яку ми маємо в нашій економіці зараз, погано впливає на наше життя. Багато хто з нас у боргах, багато хто з нас хоче щоб жити краще життя платити оренду і піклуватися про наших батьків
і любіть свого Якщо вам цікаво продати або придбати нирки
або вам потрібні гроші для кращого рівня життя, або ви в боргу і хочете сьогодні продати свою нирку за гроші, зв’яжіться з нами, і ми здійснимо цю вашу мрію, ми купуємо одну нирку за $480 000 доларів (ЧЕТИРИ СТОМІНІ І ВІСІМЬ ТИСЯЧ) Доларів), будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами через наш електронний лист, вказаний нижче.
Ми чудово платимо за донорів нирок, і ці гроші можуть назавжди змінити ваше життя. Зв’яжіться з нами, щоб отримати докладнішу інформацію: rakshanhealthcenter@gmail.com
WhatsApp + 1 (651) 998-9321

2
Bridge Finance

Хороший день

Вам потрібна позика на всі цілі? Чи є у вас фінансові проблеми? Bridge Finance гарантується наданням клієнтам фінансових послуг за вигідною процентною ставкою. Наші позики прості та швидкі. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати потрібну позику. Ми можемо підібрати будь-який бюджет із відсотковою ставкою 2% від вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами зараз (bridgecoparate@gmail.com)

3

Добрый день,
Я voorhees philip, я хочу добросовестно инвестировать в ваш бизнес. У меня есть собственный капитал для прибыльных инвестиций. Я также предлагаю частные коммерческие и личные ссуды с очень низкой годовой процентной ставкой от 3% в течение периода погашения в течение года в любую часть мира. Максимальная сумма финансирования составляет 100 миллионов долларов США.
* Коммерческие кредиты.
* Персональные кредиты.
* Бизнес-кредиты.
* Инвестиционный заем.
* Кредиты на развитие.
* Приобретение кредита.
* Строительные кредиты

ПОЧТА: philipvoorhees007@gmail.com
WhatsApp:
+447862073672
СПАСИБО
VOORHEES ФИЛИПП.

4

Хороший день,
Я voorhees Philip, я хочу добросовісно інвестувати у ваш бізнес. У мене є власний капітал для вигідних інвестицій. Я також пропоную приватні комерційні та особисті позики з дуже річними процентними ставками до 3% протягом періоду повернення років у будь-яку частину світу. Максимальна сума фінансування становить 100 мільйонів доларів США.
* Комерційні позики.
* Особисті позики.
* Позики для бізнесу.
* Інвестиційний кредит.
* Позики на розвиток.
* Позика на придбання.
* Позики на будівництво

Електронна пошта: philipvoorhees007@gmail.com
Whatsapp:
+447862073672
ДЯКУЮ ТОБІ
VOORHEES ФІЛІП.

5

Внимание: Ние сме директни заемодатели и участваме в 100% международен проект
Финансиране и в момента търсим търсещи кредити, кредитни брокери и международни проекти за финансиране. ЗА ПОВЕЧЕ ЗАПИТВАНЕ СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС СЛЕДВАЩИЯ Е-МАЙЛ: customercare2@marsoncompanyltd.com whatsapp: +48732104284

6

Привіт усім, я хотів би сказати велике спасибі Мохаммеду Салману, який позичив мені позику на лікування моєї хворої дитини. Я дуже рада зустрічі з Мохаммедом Салманом, зв’яжіться з ним електронною поштою, якщо вам потрібна термінова позика для бізнесу чи особистої позики, (mohammedsalmanloanfirm999@gmail.com)

7

Привіт! Я продав свою Нирку доктору Майклу зі Сполучених Штатів. Він заплатив розумну суму грошей. Зв’яжіться з ним, якщо хочете продати свою Нирку. Вартість нирок - 450 000,00 доларів США
номер WhatsApp: +12135662341

8
Пані Аншика Шрівас

Ми можемо запропонувати вам необхідну позику під 3%
quickfinance.dept@hotmail.com
Whats-app: +919916071687
Пані Аншика Шрівас

9

How long is bitcoin private key? http://allcryptosoftware.net/programs/

10

ketamina,mdma,mefedrona,cocaína,heroína,Adderall,burundanga,lsd http://alphafarmacia.com/

11

Дякую, містер Паркер, що ви дали мені позику в розмірі 43000 євро. Якщо вам потрібна позика, ви можете зв’язатися з ultimateloan@yahoo.com або WhatsApp +19178192064

12
carlos john

Вам потрібна позика, ми пропонуємо позику з негайним онлайн-схваленням,
* особиста позика
* кредит компанії,
* автокредитування,
* студентська позика
* Бізнес-позика,
і т.д. ..... ми даємо від 1000 до 60 000 000 доларів. в доларах або євро наша позика надається з відсотковою ставкою в 3%, і ми можемо надати позику в будь-якій точці світу .... якщо ви зацікавлені, зв'яжіться через whatsapp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com

13
carlos john

Вам потрібна позика, ми пропонуємо позику з негайним онлайн-схваленням,
* особиста позика
* позика компанії,
* автокредитування,
* студентська позика
* Бізнес-позика,
і т.д. ..... ми даємо від 1000 до 60 000 000 доларів. у доларах або євро наша позика надається з відсотковою ставкою 3%, і ми можемо надати позику будь-якій точці світу .... якщо ви зацікавлені, зв'яжіться через whatsapp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com

14
carlos john

ТЕРМІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОЗИЦІЇ З НИЗКОЮ ПРОЦЕНТОЮ 3% ЗАЯВИТИ ЗАРАЗ. Придбання комерційної позики та всіх інших пов’язаних позик ХРИСТОВІ КРЕДИТНІ ФОНДИ забезпечили вас покриттям, для вас ми маємо спеціальну пропозицію, ми пропонуємо вам платформу, де ви можете скористатися позикою під процентну ставку 3% на цікавий період від 1 до 35 років, ми надійні, гідні довіри та законні. Ми пропонуємо позику від мінімум 5000 доларів до
максимум $ 80 000 000: 00. Зацікавлені клієнти повинні люб'язно надіслати нам повідомлення через портал компанії для заповнення форми заявки через WhatsApp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com

15

Я тут, щоб поділитися цим з вами, тому що я також пройшов через аферу, оскільки шукав позику для врегулювання своїх адептів. Нарешті я натрапив на електронне повідомлення, хтось свідчить про те, як Селіна Медальйон допомагає Йому. Я зв’язався з ними, і пані Хуана, агент компанії, відповіла простими кроками, і я отримала позику. Я вже погодився в собі, що справжнього кредитора немає, але нічого собі, я помилився. Завдяки Медальйону Селіна. Якщо вам потрібна позика, ви можете зв’язатися з ними електронною поштою. Зв’яжіться з ними: (medallonfinancia@gmail.com) medallonfinancia@hotmail.com або додайте нас до додатка +1 (559) 653‑6478

16
Adrian Bayford

Хороший день

Вам потрібна позика на всі цілі? Чи є у вас фінансові проблеми? Bridge Finance гарантується наданням клієнтам фінансових послуг за вигідною процентною ставкою. Наші позики прості та швидкі. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати потрібну позику. Ми можемо підібрати будь-який бюджет із відсотковою ставкою 2% від вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться з нами зараз (bridgecoparate@gmail.com)

17
Mr Desmond Lee

Ми пропонуємо КРЕДИТИ від $ 1,000.00 Хв. до 300 000 000,00 дол
Макс. 2% відсоткової ставки. Ми сертифіковані та надійні. ми можемо допомогти
ви
за фінансової допомоги. якщо зацікавлені, зв'яжіться з нами електронною поштою

(desmondloaninverstment@gmail.com) із цією інформацією Ім'я
з
Заявник
Вік:
Місто:
Штат:
Країна:
Рід занять:
Мобільний
Тривалість позики:
Необхідна сума позики
З повагою, пане Десмонд Лі

18
Пане Пол

Вам потрібна позика? Кредит для бізнесу? Особиста позика? Ваш кредит поганий? Ми можемо запропонувати вам необхідну позику з відсотковою ставкою 3% ...
quickfinance.dept@hotmail.com
Whats-app: +919916071687
З повагою ..
Пане Пол

19
quickfinance dept

Вам потрібна позика? Кредит для бізнесу? Особиста позика? Ваш кредит поганий? Ми можемо запропонувати вам необхідну позику з відсотковою ставкою 3% ...

Whats-app: +919916071687
З повагою ..
Пане Пол

20

Кредит, финансы, на всю россию

Здравствуйте, миссис / мистер Ссуды варьируются от 55000 до 55000000 евро. Срок кредита от 3 до 300 месяцев. По соображениям безопасности моему менеджеру банка необходимо легализованное кредитное соглашение, поэтому через 10 минут после подписания кредитного соглашения ваш счет будет успешно зачислен на ваш счет. Если вы хотите получить от меня хороший кредит, напишите мне: roa46303@gmail.com

21

Кредит, финансы, на всю россию
Кредит, финансы, на всю россию

Здравствуйте, миссис / мистер Ссуды варьируются от 55000 до 55000000 евро. Срок кредита от 3 до 300 месяцев. По соображениям безопасности моему менеджеру банка необходимо легализованное кредитное соглашение, поэтому через 10 минут после подписания кредитного соглашения ваш счет будет успешно зачислен на ваш счет. Если вы хотите получить от меня хороший кредит, напишите мне: roa46303@gmail.com

22

Вам нужна финансовая поддержка? Мы предоставляем кредиты с процентной ставкой 3% от 5 000,00 до 100 000 000,00, сроком от 1 года до 20 лет. Если вы заинтересованы, свяжитесь с нами для получения дополнительной информации.
* Коммерческие кредиты.
* Персональные кредиты.
* Бизнес-кредиты.
* Инвестиционный заем.
* Кредиты на развитие.
* Приобретение кредита.
* Строительные кредиты.
* Бизнес
Кредиты и многое другое: С уважением, электронная почта: philipvoorhees007@gmail.com

23
Adrian Bayford

Гарний день

Вам потрібна позика на всі цілі? Чи є у вас фінансові проблеми? Bridge Finance гарантується наданням клієнтам фінансових послуг за вигідною процентною ставкою. Наші позики прості та швидкі. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати необхідну позику. Ми можемо підібрати будь-який бюджет із відсотковою ставкою 2% від вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами зараз (adrianbay0008@gmail.com)

24

Комерційні та приватні позики під 2% відсоткової ставки, оренди та фінансові рішення на середньому ринку, які можуть допомогти приватним особам чи фірмам побудувати сильніше та краще майбутнє. Вас відхиляли фінансові установи чи переглядали борг? Ця фірма забезпечить необхідне фінансове рішення. Погодження та передача позики займають два робочих дні, щоб отримати додаткову інформацію: (skyfinance88@gmail.com) або номер Whats'App: +13013649726

25
quickfinance dept

Вам потрібна позика? Кредит для бізнесу? Особиста позика? Ваш кредит поганий? Ми можемо запропонувати вам необхідну позику з відсотковою ставкою 3%.
Зверніть увагу: наша мінімальна сума позики складає 5000 доларів США на 100% безкоштовно (ризик).

Електронна адреса: quickfinance.dept@hotmail.com
Whats-app: +919916071687
З повагою ..

26
whatsapp +917338386140

Привіт Вам потрібна особиста чи ділова позика без стресу та швидкого схвалення? Якщо так, будь-ласка, зв’яжіться з нами, оскільки зараз ми пропонуємо позики під преміальну процентну ставку 3%. Наша позика забезпечена і захищена, herofinancein@gmail.com, whatsapp +917338386140 ім’я та сума, необхідна

27
Adrian Bayford

Хороший день

Вам потрібна позика на всі цілі? Чи є у вас фінансові проблеми? Bridge Finance гарантується наданням клієнтам фінансових послуг за вигідною процентною ставкою. Наші позики прості та швидкі. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати потрібну позику. Ми можемо підібрати будь-який кредит із відсотковою ставкою 2% до вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться зараз з (adrianbay0008@gmail.com)

28

Вам потрібна позика? Кредит для бізнесу? Особиста позика? Ваш кредит поганий? Ми можемо запропонувати вам необхідну позику з відсотковою ставкою 3% ...
Зверніть увагу: наша мінімальна сума позики складає 5000 доларів США, позики 100% безкоштовно (ризик).

Whats-app: +919916071687
З повагою ..

29
quickfinance dept

Вам потрібна позика? Кредит для бізнесу? Особиста позика? Ваш кредит поганий? Ми можемо запропонувати вам необхідну позику з відсотковою ставкою 3% ...
Зверніть увагу: наша мінімальна сума позики складає 5000 доларів США, позики 100% безкоштовно (ризик).

Whats-app: +919916071687
З повагою ..

30
пост буряк

Вам потрібна позика? Кредит для бізнесу особистий кредит - це ваш кредит
ми пропонуємо всі види фінансування за низькою ставкою, застосовуйте зараз ..
WhatsApp: +919916071687
З повагою ..

31
quickfina

Вам потрібна позика? Кредит для бізнесу особистий кредит - це ваш кредит
ми пропонуємо всі види фінансування за низькою ставкою, застосовуйте зараз ..
WhatsApp: +919916071687
З повагою ..

32
quickfinance

Вам потрібна позика? Кредит для бізнесу особистий кредит - це ваш кредит
ми пропонуємо всі види фінансування за низькою ставкою, застосовуйте зараз ..
WhatsApp: +919916071687
З повагою ..

33
quickfinance dept

Вам потрібна позика? Кредит для бізнесу особистий кредит - це ваш кредит
ми пропонуємо всі види фінансування за низькою ставкою, застосовуйте зараз ..
WhatsApp: +919916071687
З повагою ..

34

Потрібна позика на будь-яку мету? Ви хотіли б сплатити рахунки? Ви маєте фінансову проблему?
Вам потрібне фінансове рішення? Ось рішення електронної пошти. leoadamloancompany@yahoo.com Золото
WhatsApp + I (917) 9836693 про те, як отримати кредит так просто.

35

Я так схвильований, що отримав позику від кредитора, який допоміг мені з моєю позикою. Було дивовижно, як я отримав позику ... Я спробував іншу послугу, але ніколи не міг отримати позику в цій службі. Деякі з них попросять мене заповнити багато документів і в кінці дня не закінчиться добре. Але я щасливий після зустрічі з Оленою Ніно. Мені вдалося отримати кредит у розмірі 22 000 євро, зараз мій бізнес проходить добре, і я хочу, щоб ви все це знали сьогодні, бо вони швидкі та на 100% надійні. Зараз я сплачую кредит, який я отримав від компанії Elena Nino позики по всьому світу. Зв'яжіться з ними і не витрачайте часу на цих кредиторів, будь ласка, зв’яжіться з цим електронним листом: elenanino0007@gmail.com

36
Гість

Я пытался оформить такой кредит под развитие своего бизнеса, но не все так прозрачно как говорят. Есть много подводных камней, о которых умалчивают. Поэтому обращался в микрофинансовую организацию Кредит Финанс https://creditfinance.com.ua/credit-for-business/ Для меня нужно было быстрое оформление и решение моих финансовых вопросов.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: