Фото: Alexandr Cheparin
Ініціатором проєкту став ведучий Артем Классен, розповідають у дописі ВДНГ, пише Рубрика.
Як розповідає організатор, ініціатива об'єднала 50 закоханих пар, які висадили півсотні дерев, серед яких сакури, магнолії та ялинки.
Цей сад не тільки озеленює ВДНГ, але й наповнений глибоким символізмом: біля кожного дерева встановлені таблички з іменами закоханих учасників.
Фото: Alexandr Cheparin
Фото: Alexandr Cheparin
"Біля кожного дерева встановлені таблички з іменами закоханих і QR-кодом, за яким можна перейти на сторінку @lovegardenvdng та прочитати історії кожної пари", зауважують в ВДНГ.
Фото: Alexandr Cheparin
Проєкт став не лише чудовою ініціативою для розвитку ВДНГ, а й благодійною акцією. Всі кошти, зібрані під час висадження дерев, будуть спрямовані на підтримку наших Захисників.
Фото: Alexandr Cheparin
Команда ВДНГ висловлює подяку всім, хто долучився до цієї чудової ініціативи, і готова підтримувати такі "круті проєкти, що об'єднують людей і роблять світ кращим".
Нагадаємо, що 26 та 27 квітня в Міжнародному виставковому центрі втретє відбудеться наймасштабніший в Україні захід з адопції тварин. Захід об'єднає одразу кілька відомих притулків Києва та області. Подію організовує комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» разом із партнерами.
Також у Києві на території національного комплексу "Експоцентр України" планують створити Музей монументальної пропаганди. До участі запросили експертів із досвідом роботи з культурною спадщиною, а також дослідників, які вже втілювали візуальні й аналітичні проєкти, присвячені культурі та мистецтву СРСР.
Внаслідок авіаударів російської армії по Куп'янську та Куп'янську-Вузловому ввечері 26 квітня загинув 88-річний чоловік, двоє… Читати більше
Seventeen-year-old Sophie Kim from California is turning compassion into action. The high school student designed… Читати більше
У канадському місті Ванкувер кілька людей загинули та постраждали після того, як автомобіль в'їхав у… Читати більше
У селищі Мізоч, що на Рівненщині, вкрали квіти зі стели загиблих захисників України. Пізніше з’ясувалося,… Читати більше
Вночі російська армія атакувала Україну 149 безпілотниками. Сили протиповітряної оборони збили 57 з них, ще… Читати більше
Протягом минулої доби, 26 квітня, на фронті відбулося 174 бойові зіткнення. Зокрема, на Покровському напрямку… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.