Як пише Укрінформ, про це він розповів під час форуму "Держреєстри Мін'юсту: стратегічне значення, безпека та розвиток",інформує Рубрика.
"За нашими оцінками, зараз в Україні заявлено близько 350 публічних електронних реєстрів. Частина з них у процесі створення, а частина вже активно працює", – розповів директор.
За словами посадовця, в Мінцифри наразі підраховують точну кількість реєстрів, які діють в Україні.
"Для цього є спеціальний Реєстр реєстрів, як би це не звучало. Він зараз проходить дослідну експлуатацію. Після того, як всі безпекові всі питання будуть вирішені й він отримає сертифікацію, будемо його запускати і наповнювати.
Сподіваюсь, що в цьому році ми нарешті закінчимо і ви зможете побачити Реєстр реєстрів", – заявив Закусило.
Він пояснив, що Реєстр реєстрів дозволить побачити корисну інформацію для суспільства:
"Це не є «вітриною даних», тобто там не буде відображатися якихось даних з реєстрів, але загальну інформацію, яка корисна суспільству можна буде подивитися".
Посадовець наголосив, що між певними реєстрами обов'язково має відбуватись обмін даними. Тому за активної участі Мінцифри ще у 2019 році було створено систему "Трембіта".
Довідка
У 2021 році Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка дозволяє бізнесменам користуватися державною системою обміну даними "Трембіта".
Віцепрем'єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що "Трембіта" дозволила:
Систему "Трембіта" розроблено і впроваджено протягом 2016-2021 років у рамках проєкту EGOV4UKRAINE програми з підтримки децентралізації в Україні "U-LEAD з Європою" та IT-компаніями Cybernetica AS (Estonia) і SoftExpansion (Україна). Відповідні роботи коштували 9,4 млн євро та були профінансовані Європейським Союзом, а також Швецією, Данією, Німеччиною, Польщею, Естонією та Словенією.
Як писала "Рубрика", досить часто на швидкість роботи благодійних фондів впливає оперативна підготовка та підписання документів. В умовах війни, проблем з електрикою та перебування людей у різних точках світу налагоджувати документообіг стає ще складніше.
Про те як автоматизувати процеси у сфері благодійності за допомогою ЕДО читайте докладніше у нашому матеріалі: "Як цифровізація допомагає піклуватися про дітей під час війни: досвід МБО "БФ "СОС Дитячі Містечка" Україна".
Українські митці створили медіаплатформу “Тотальний”, мета якої — підтримка Руху опору через культурні ініціативи. До… Читати більше
У березні 2025 року підрозділи розмінування Міноборони України очистили 7 598.23 га деокупованих територій від… Читати більше
Трьох американських військовослужбовців, що зникли минулого тижня на полігоні у Литві, було знайдено мертвими 31… Читати більше
Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні та її команда дуже стурбовані поведінкою президента США Дональда Трампа. Про… Читати більше
Із 1 квітня щодня о 9-й ранку на диджитал-білбордах і сітілайтах на вулицях, а також… Читати більше
Рада директорів Світового банку схвалила новий проєкт "Створення стійкої інфраструктури у вразливих середовищах в Україні"… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.