Відео, фото 21:34 27 Жов 2023

Команда "Житичі-Полісся" здобула першу в історії історичну перемогу в єврокубках над сербською командою "Воєводина"

Українська команда "Житичі-Полісся" у Польщі переграла сербську команду "Воєводина" та здобула перемогу у першому матчі кубку ЄКВ.

Про це інформує Рубрика з посиланням на Фейсбук Телеканал СК1.

Одразу два українські представники провели у четвер свої перші матчі 1/32 фіналу волейбольного Кубку ЄКВ. І завершили зустрічі по-різному.

Дебютанти турніру волейболісти житомирського клубу "Житичі-Полісся" у польському місті Жешув приймали відому сербську команду "Войводіна", яка постійно бере участь у єврокубках і навіть свого часу виступала у Лізі чемпіонів.

Підопічні Сергія Терейковського не знітилися і успішно провели поєдинок, вигравши на тай-брейку з рахунком 15:10.

У підсумку кінцевий результат 3:2 на користь "Житичі-Полісся" за сетами 26/24, 22/25, 25/16, 21/25 та заключний п'ятий завершився 15/10.

Легкою прогулянкою, для житомирян насправді матч не став, якщо у першій партії помітно було, що команди звикали один до одного, то вже наступні три виглядали дійсно бійцівсько.

Заключна п'ята партія була моментом істини, і ця істина була на боці житомирської команди. Віддамо належне суперникам, які боролись за кожен наступний м'яч на майданчику.

Найкращим у складі українців були діагональний Віктор Шаповал, який набрав 27 очок.

"Матч був захоплюючою атракціоном на "американських гірках", – розповідають коментатори.