fbpx
Сьогодні
17:46 21 Січ 2021

Тупицький написав відкритого листа Зеленському

Голова Конституційного суду України (КСУ) Олександр Тупицький звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням "розблокувати роботу КСУ".

На виконання указу Зеленського про відсторонення голови суду від посади, співробітники Управління державної охорони не пускають Тупицького до будівлі суду.

Лист голови Конституційного суду 21 січня з'явився на сайті КСУ.

Нагадаємо, 29 грудня президент підписав указ про відсторонення Олександра Тупицького від посади судді Конституційного Суду строком на два місяці.

У КС зазначили, що рішення про звільнення судді з посади ухвалюється виключно Конституційним судом на спеціальному пленарному засіданні, і жоден інший орган чи посадова особа не можуть ухвалити таке рішення замість нього.

19 січня ДБР повідомило про підозру голові КСУ Олександру Тупицькому, також його не пустили до приміщення суду.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

48 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Вспомнил о Конституции гнида.а когда мутят себе бабло разными способами.пишут недвижимость свою на других.участвуют в коррупционных схемах.выгораживают подобных себе.то о Конституции забывают.фемида с закрытыми глазами?

2
Гость

Если такой тупицкий в полном смысле этого слова юридически не знает даже как распорядиться своим имением в Крыму, о чём сам признался в теле эфире, то такому не место даже в райсуде.

3

слёзы КРОКОДИЛА, смертной казни нет, законы писаны ими для своего же прикрытия. Народ бедует, а ОНО СВОЛОЧЬ МОРДАТОЕ и ЕМУ ЖЕ ПОДОБНЫЕ ЖИРУЕТ!!!!!!!!!!
СТРЕЛЯТЬ СУК НАДО!!!!!!!!!!!!!! НЕ НУЖНО ИХ СУДИТЬ!!!!!!!!

4
Анатолий

А какой суд доказал, что Тупицкий забыл о Конституции? Даже Зеленский, издавая неправомочный указ, не обвинил в этом главу КСУ.

5
Гість

А хто сказав, що у нас взагалі є судова система, чи не такі як портнов та цей тупицький в повному сенці цього слова, то ж не верзіть дурниць

6
Володимир

Негайно затримати і посадити в буцигарню! Тільки так можливо показати ,що Закон для всіх і за злочини треба нести відповідальність. Інакше держава неспроможна захистити себе і людей від несправедливості.

7
Свідок

Краще би написав заяву про звільнення. А то, стільки тексту, та все тільки на захист особистих амбіцій недоторканості покидька серед "небожителів". Та і та наддержавна неконституційна структура, якої навіть і немає в більшості країн, що давно себе дискредитувала, як злочинна, має бути теж ліквідована.

8
Оглядач

Саме так, якщо така структура не відповідає вимогам часу, та запиту суспільства, де саме народу належить влада згідно тій же Конституції, а ще і вступає в протиріччя задля власного зиску, то така структура повинна бути ліквідована разом з усіма її злочинцями та посіпаками.

9
Анатолий

Краще, ніж домагатися виконанняЗеленським Конституції і Закону "Про КСУ"? Ну, ну, дівеі у вас розуміння кращего. Не пишить дурниц. Краще прочтить розділ XII Конституції України, який так і зведся "Конституційний суд України".

10

Підставами для звільнення судді Конституційного Суду України з посади є:
3) вчинення ним істотного дисциплінарного проступку, грубе чи систематичне нехтування своїми обов'язками, що є несумісним зі статусом судді Суду або виявило його невідповідність займаній посаді;

11
Гість

Якщо немає розуму, то краще і не коментуйте, а мовчки, ще як при совку, стійте на колінах перед отакими покидьками, та віддавайте власні податки на їх царське утримання, коли вони і об таких витирають ноги, та самі не дивляться в Конституцію, тільки прикриваючи нею свої злочини. В іншій країні такий би чиновник вже сам би застрелився, а тут ще папірці пише.

12
Володимир

Тупіцький- приклад слабості державності,адже він ворог України,бо своїми діями відверто шкодить державі,тобто виконує замовлення Путіна на дискредитацію української влади . Агент ФСБ!

13
Александр

К сожалению, Конституция не предусматривает, что зарплаты коболевых, витренковых, наглядовых рад , суддей и т.д. не могут быть в 100 или 200 раз или даже в50 раз больше пенсии рялового украинца. Где же гиднисть и тех и других? А подобные письма вызывают у людей горькую улыбку и массу " пожеланий" в глубине души.

14
Анатолій

Злодій, думає що він вічний...

15

Хіба не такі самі ТУПІ рила у Портнова з Венедиктовою?

16
Гонилово

Слов не треба було.
Ноти треба було подарувати - "Дембельний марш" і хоча б дитячу електропіанінку, щоб йому було на чому заграти.

17
Леонид

На подлецов законы не должны распространяться...на зоне им в петушинном кутке самое место, ворье в мантиях.

18
Александр

В Конституции , к сожалению, не оговорено, что зарплаты коболевых, витренковых, членов наглядовых рад , суддей и тд не могу быть в 100 или 200 или даже в 50 раз больше пенсий рядовых граждан.Где же достоинство и тех ,и других? А подобные письма , у большинства людей, вызывают горькую улыбку и много "пожеланий" в глубине души. Вот так-то господа-паны.

19

Они все в грязи, по самый рот - скоро захлебнуться. А Тартаров, а Ермак, а наш гарант плюющий на законы - все белые и пушистые хозяева жизни. Ну, им так кажется, пока.

20
Об"єктивний

Слід розуміти, що національне законодавство неправове, неоднозначне та суперечливе. Зеленський мав би почати з інвентарізації всього законодавства, оскільки саме через нього узаконена кланово-олігархічна система, за якої добре живеться тільки тим, що при владі, тим, що обслуговують тих хто при владі, олігархам, монополістам і т.п. п-братії. Прості люди безправні і бідні. Яке законодавство таке і життя.

21
Георгий

Написать некролог - Тупицкий умер от короновируса, а там дело техники

22
Михайло

За моральними якостями важко назвати цю особу державним діячем. Дій по відстороненню даной особи від посади, яку він використовує у власних інтересах люди , які на фоні баснословних зарплат і шикування даной особи на заморських курортах вважають правильними. А як ще можна позбутися ракової пухлини? Чому пенсія мільйонів українських громадян так різко відрізняється від пенсії суддів. Чи це не порушення конституційних прав громадян. Чому цього не бачить так званий суддя Конституційного суду?

23
Сергiйко

Периодически показываю немецким знакомым быдлопредставления нациков в судах с угрозами в сторону судей и адвокатов. Ситуацию с КСУ. Немцы в ахере, говорят что Украине не место в ЕС. После демонстрации марша УПА -отказались инвестировать в строительство отеля во Львове. Теперь он будет в Батуми.

24
Прохожий

Сер гейко, а ти пишешь таким же нацикам, как и те, что напали на Украину из московии, или тем, что у себя агитируют за третий рейх, из такого же кремлёвского втягивая себе трубу "Северного потока 2", так ведь у таких, и само представление о судах, ниже уровня того быдла, кому поют диферамбы.

25
Сергiйко

Любые нацики должны быть уничтожены. Даже те, которых хватает только на кричалки и факельные шествия. Начинать нужно с себя, с фанатов лузера-Бандеры, с волонтеров отстроивших дома на пожертвования лохов. Только тогда возможно Украине дадут возможность присоединиться к цивилизованным государствам, где за зигу сажают в тюрьму. А пока такое Сомали никомуне нужно. И наша цель донести до европейских партнеров, каким образом всовременной Украине "соблюдается" конституция.

26
Гость

Вот с таких кремлёвских нациков как ты и нужно начинать, тогда всё будет ОК!))

27
Свідок

Да не звертайте уваги на таких кремлеботів зуралу, які в свій час втекли з антимайданів, а зараз лише повторюють кремлівські тези, аби на гірше і далі так жили, та погоджувалися з такою їх портновською схематозною системою таких тупицьких, бо в них вже і сам світогляд вивернутий, а це не лікується, як вірус.

28
Сергiйко

Ага, пока вы "воюете" с кремлевскими нациками, местные косплееры бандеры превратили Украину в самую нищую страну в Европе. До вас еще не дошло, что в вашей нищенской зарплате виноват не Кремль ?

29
Гість

Так этим кремлеботам всё едино куда своим нацикам писать, если у таких в московии и вовсе правосудия нет, зато с бревном в своём глазу у других щепки ищут, лишь бы подгадить. о

30
Сергiйко

А при чём тут московия, нашли с кем сравнивать. На нас даже поляки как на идиотов смотрят.

31
Гость

Вот ты им и не показывайся со своими высерами по кремлёвским калькам.)))

32

Ты им про зарплаты судей и простых людей расскажи, и про взятки, и про новую недвижимость и автомобили. И поподробней.

33
Сергiйко

Рассказываю, перевожу, просвещаю. Им совсем другое по телеку говорят. Что после майдана в Украине почти нет коррупции и всё пучком. А информация о том, что на антикоррупционные органы потратили миллиарды грн а в итоге получили 100 тыс грн штрафов повергла их в шок.

34
Правда

Ты как честный человек, должен застрелиться, вместе со всеми судьями в Украине! Или вы нас уже так заебали, что скоро мы вас сами поубиваем!

35

Скільки ходок ?
За якою статьєю, де тянув ?
Хто хазяїн ?
Хто кум ?
Бакланиш ?
Давно зі шконки ?

36
Гість

А ти на якій зоні чалився, разом з двічи зеком, що в Ростові зараз мудить?

37
Платон

Уху евшее, обнаглевшее даунецкое рЬІгоАнальное бЬІдло вспомнило о Конституции. На скотомогильник Тупицу!!!

38
Ярема

тобто, майже всі коментатори згідні з тим, щоб завтра будь-чка бидлота чи мусор заваляться до нього додому і викинуть його з житла або не допустять до робочого місця, бо якомусь уєбану надумається видати такий наказ.Ви є таким же бидлом, для якого життя ісгує тільки в межах права сильного, а не права закону.Тому мовчки жуйте свою медіажвачку і не дзявуліть.Вам жити у правовій державі неможливо,- як верблюдові проолізти через вушко голки

39

Ха, так таким яремам не звикати на колінах стояти з повним ротом від портнових і тупицьких, плутаючи законність і вседозволеність "законників", от тому такі тупицькі покидьки і використовують свої закони на свою користь.

40
Гість

Якщо такі закони захищають лише покидьків та злодіїв, бо ними і писані під себе, то ні таким законам, ні тим покидькам не місце в правовій країні, яку вони обкрадають під отакий захист дійсно бидла, що завжди стояло на колінах перед такими "законниками".

41
Ярема

якщо прийде час із правилами, які описує таке гостьлве бидло, то стоятиме на колінах саме воно, ще й не дзявулітиме, бо рот буде зайнятий

42
Читач

Оце і вся твоя сутність бидла, яке вже зараз на колінах тільки і вміє захищати таких самих покидьків злодіїв, як тупицькі.

43
Сергiйко

Чтобы страна стала правовой- нужно соблюдать конституцию, дождаться окончания срока судьи и согласно закона переизбрать. Так делается в нормальных государствах. А если судьбу страны будет решать толпа на улице, а президент издавать антиконституционные указы - то такая страна превратится в сомали. Что уже и произошло с Украиной кстати. Кто там издал указ об выводе украинских войск из Крыма? Где он, сидит ?Ответил по закону за сдачу части страны иностранным захватчикам ?

44
Читатель

Разве можно быть таким наивным, пока дождёшься переизбрания такого мерзавца, что вместо защиты Конституции, вытирает об неё ноги в личных интересах, то и само правосудие исчезнет, ведь за такой срок свора таких тупицких и всё остальное перепишет под себя, а если действительно эта свора входит в противоречия с главным представителем власти - народом, согласно той же Конституции, то и должны быть ликвидированы, как ОПГ.

45
Анатолий

Честный человек должен добиться выполнения всеми гражданами Украины положений Конституции и Закона о КСУ, включая и Президента, что Тупицкий и делает.

46
Гость

Вот именно - честный, что с таким тупицким в полном смысле этого слова не совместимо, потому и не место таким в этой структуре, как и самой такой структуре в системе правозащиты общества

47
Герман

А че ты за пєтю мерзавца мазу не тянешь. Он обворовывал армию вместе со свинарчуками, видно рыло хлебало из одного корыта...

48
Володимир

Согласен на 100%! Он же донецкий и выполняет задание ОРДЛО! А где же наше СБУ?!

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: