Фото: Х / Sébastien Lecornu
Про це заявив міністр оборони Франції Себастьян Лекорню, передає Рубрика.
Він також зазначив, що держава замовила 2 тисячі боєприпасів з дистанційним керуванням. Частина з них піде на потреби Франції, а іншу нададуть Україні.
У вересні 2023 року Франція вже закупляла 150 дронів у компанії Delair для України.
Що відомо про компанію Delair
Delair, як один з провідних світових виробників дронів, пропонує БПЛА з нерухомим крилом по всьому світу з 2011 року.
Безпілотники розробляються для прикордонного контролю, розвідки та сил спеціальних операцій.
"Наші дрони розраховані на постійне використання у будь-яку пору року, надійні та легко ремонтуються та оснащені якісними датчиками", – розповіли у компанії.
Програма спрямована на швидке створення французьких недорогих телекерованих ударних дронів, які будуть простими у використанні та здатними уражати легкі цілі на дальності в межах 5 кілометрів.
Безпілотник DT46 компанії Delair
Проєкт, запропонований NEXTER та французькою безпілотною компанією Delair, має адаптувати безпілотник з фіксованим крилом.
Це рішення дозволить літальному апарату долати більші відстані та працювати на відкритому просторі. Ймовірно, для цих цілей будуть модифікувати літальний апарат Delair Tech UX11 з розмахом крил 1,1 м і вагою до 1,5 кг.
В асортименті компанії Delair Drones є три моделі безпілотників — DT46, DT26 Line та UX11.
Також варто зазначити, що цю компанію армія Франції обрала для створення ударних безпілотників.
Нагадаємо, у січні цього року міністр оборони Франції Себастьян Лекорню анонсував виробництво 78 самохідних артилерійських установок Caesar для України.
Загалом з лютого 2022 року до кінця 2023 року Франція поставила в Україну 2000 снарядів на місяць, а з січня планували надсилати 3000 снарядів на місяць. Окрім того, Париж мав наміри відправити в Україну близько 50 ракет класу "земля-повітря" A2SM щомісяця до кінця січня.
У Франції також запускають "артилерійську коаліцію", яка має на меті зміцнити можливості України проти росії. Цю коаліцію очолюють Франція та США, вона діє в межах Контактної групи з оборони України у форматі «Рамштайн».
Що відомо про надання допомоги Україні від країн-партнерів з постачання безпілотників
Увага до БпЛА з'явилась в той час, коли Україні зіткнулась з нестачею артилерію, що може стати критичним протягом наступних трьох місяців, у зв'язки з чим військовим, можливо, доведеться прийняти рішення зосередитися на вужчій ділянці фронту.
Варто зазначити, що у межах роботи Контактної групи з питань оборони України офіційно стартувала Коаліція дронів.
Велика Британія співпрацює з союзниками, зокрема США, щоб забезпечити Україну тисячами нових безпілотників з підтримкою штучного інтелекту.
Своєю чергою група країн Північноатлантичного альянсу має намір передати українським захисникам мільйон безпілотників у рамках військової допомоги.
Окрім того, Україна також будує флот військово-морських безпілотників, які вона розгортає для наведення на російські судна в Чорному морі.
Для виготовлення вибухівки в Україні залучатимуть приватні компанії, яким надаватимуть фінансову підтримку у вигляді грантів. Про це… Читати більше
23 лютого в Німеччині голосують на дострокових виборах до Бундестагу, які визначать політичне майбутнє країни.… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп "впевнений", що зможе домовитися про припинення вогню в Україні… Читати більше
У ніч на 23 лютого російські загарбники застосували проти України 267 безпілотників. Сили протиповітряної оборони… Читати більше
На фронті минулої доби, 22 лютого, було зафіксовано 112 бойових зіткнень Сил оборони України з російськими… Читати більше
У ніч 23 лютого російсько-окупаційні війська атакували Київську область безпілотниками. У столиці працювали сили протиповітряної оборони,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.