Фото: recovery.ua
Про це пише Рубрика, посилаючись на пресслужбу Recovery.
У чому проблема?
За час повномасштабної війни до лікарень країни потрапили тисячі поранених військових, які стали жертвами російської агресії. Це люди, які втратили кінцівки через вибухи мін, зазнали важких осколкових поранень, мають складні опікові травми, контузію, втрату зору.
За даними МОЗу, до закордонних клінік з різних міст України спеціалізованим медичним транспортом вдалося евакуювати понад 1800 осіб (як правило, в Німеччину, Францію, Ірландію, Італію, Данію, Швецію, Бельгію, Іспанію, Литву).
Оскільки Україна немає в достатній кількості клінік, які б мали можливість надати повноцінне лікування, а головне реабілітацію нашим захисникам.
Яке рішення?
Та завдяки благодійним організаціям за понад півтора року війни почали з'являтися центри реабілітації, які не поступаються європейським.
Так, у рамках всеукраїнського проєкту Recovery в Рівному відкрили вже восьмий центр. Проєкт є прикладом успішного партнерства між приватним сектором і державою, коли благодійники створюють інноваційні центри реабілітації на базі державних медичних установ.
Як це працює?
Як повідомляють у пресслужбі проєкту, за гроші Recovery у Рівному провели ремонт 2-го та 3-го поверхів клініки, де розташоване реабілітаційне відділення.
Окрім того, кількість ліжко-місць у палатному відділенні збільшено з 23 до 50.
Фото: recovery.ua
Увесь простір реабілітаційного центру облаштували з урахуванням світових стандартів інклюзивності:
Фото: recovery.ua
До того ж палати облаштовано багатофункціональними ліжками з електроприводом і відповідними меблями для комфортного перебування.
"Сучасний центр реабілітації в Рівному, оснащений передовим медичним обладнанням, об'єднує військових та команду лікарів у спільному прагненні до перемоги. Це місце, де віра й надія перетворюються на реальну можливість відновлення завдяки спільним зусиллям професійної команди.
Recovery — це ексклюзивне середовище, де наші воїни отримають підтримку на шляху до активного, здорового життя", — Олександр Шагера, головний лікар міської лікарні, на базі якої розпочинає роботу центр Recovery.
Фото: recovery.ua
У пресслужбі підкреслили, що у лікувально-реабілітаційній зоні обладнали:
Також, облаштували кабінети ерготерапії, асистивних технологій, індивідуальних занять.
Зауважимо, що перелік тренажерів і апаратів для реабілітації:
У рівненському центрі пацієнтів відновлює мультидисциплінарна команда фахівців. Залежно від потреб кожного пораненого з ним працюють за індивідуальною програмою — лікарі фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи, терапевти мови й мовлення та інші спеціалісти.
Нагадаємо, окрім Рівного, реабілітаційні центри національної мережі Recovery надають безоплатні послуги в Києві, Львові, Вінниці, Одесі (два заклади) і на Дніпровщині (два заклади). Загалом у центрах національної мережі вже отримали реабілітаційну допомогу понад 4300 пацієнтів.
У планах засновників проєкту — до кінця 2024 року розширити мережу щонайменше до 16 інноваційних реабілітаційних центрів і 700 ліжко-місць.
Раніше ми розповідали, що у місті Новояворівську на Львівщині відкрили першу в Україні клініку дофронтової стоматологічної допомоги Dental Front.
Окрім того, волонтери "Франківського опору" на Івано-Франківщині облаштовують реабілітаційний центр для ветеранів війни "Франко Гражда".
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з кардиналом Маттео Дзуппі в Посольстві України в Італії. Глава… Читати більше
У Львові розробили новий екскурсійний маршрут «Контур особистості на мапі Львова. Маршрут памʼяті Ірини Фаріон».… Читати більше
У двох музеях Туреччини запрацювали україномовні аудіогіди, повідомила перша леді України Олена Зеленська. Про це… Читати більше
Із тимчасово захоплених росіянами територій у межах ініціативи Президента Bring Kids Back UA вдалося повернути… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Глава… Читати більше
У Святошинському районі Києва внаслідок масованої атаки рф 24 квітня пошкоджені 54 багатоквартирних будинки, 723… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.