fbpx
Сьогодні
Фото 16:34 23 Жов 2023

У київському реабілітаційному центрі RECOVERY запрацювало друге відділення: як працює це рішення

English version here

Фото: RECOVERY

У Києві в реабілітаційному центрі для поранених військовослужбовців національної мережі RECOVERY відкрили друге відділення. Віднині тут щороку відновлюватимуть понад 600 захисників і захисниць України.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на сайт RECOVERY.

У чому проблема?

Проєкт RECOVERY націлений на розбудову галузі реабілітації в країні, що передбачає створення національної мережі спеціальних центрів для тяжкопоранених військових.

RECOVERY запрацювало друге відділення

Фото: RECOVERY

Засновник проєкту RECOVERY Віктор Пінчук зазначає, що прийшло розуміння, що ця війна надовго, і, на жаль, кількість пацієнтів, буде збільшуватися, наші герої потребуватимуть реабілітації. Загалом спеціалісти національної мережі вже надали допомогу понад 3 500 пацієнтів цьогоріч. У 2024 році засновники анонсують збільшення потужності національної мережі мінімум удвічі.

"На жаль, героїв, які потребують реабілітації, більше, ніж ліжок, більше, ніж існує центрів. Тому на наступний рік ми запланували потужну програму, і якщо ми на 100% виконаємо її, то допомагатимемо проходити реабілітацію до 20 тисячам військових щороку», – зазначаю Віктор Пінчук.

Яке рішення?

Київський центр RECOVERY запущено наприкінці травня 2023 року, відтоді завдяки мультидисциплінарній реабілітаційній команді фахівців і надсучасному обладнанню тут відновилися 150 українських військових. З відкриттям другого відділення кількість ліжко-місць у центрі збільшено з 30 до 50, що дасть змогу відновитися більшій кількості поранених.

RECOVERY запрацювало друге відділення

Фото: RECOVERY

Як це працює?

Нове відділення облаштовано з урахуванням найвищих стандартів безбар'єрності — тут є просторі коридори з широкими дверними отворами й поручнями, санітарно-гігієнічні кімнати, що передбачають розміщення осіб у кріслах колісних.

Усі палати обладнали багатофункціональними ліжками з електроприводом і відповідними меблями для комфортного перебування маломобільних пацієнтів. Задля проведення паралельних тренувань із відновлення навичок ходи для людей із неврологічними й ортопедичними порушеннями в коридорі встановлено додатковий стельовий рейковий підіймач.

RECOVERY запрацювало друге відділення

Фото: RECOVERY

У другому відділенні київського центру також розміщуються цілодобовий сестринський пост, процедурна, ординаторська, кабінети психологічної підтримки, логопеда й завідувача відділення.

Відзначимо, що інноваційні реабілітаційні центри для військовиків RECOVERY вже працюють у Львові, Вінниці, Києві, Одесі (два заклади) і на Дніпровщині (два заклади).

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: