fbpx
Сьогодні
17:52 10 Лют 2023

У білорусі засудили до 22 років тюрми двох "рейкових партизанів"

English version here

Фото: колаж "Вясна"

Могильовський обласний суд білорусі ухвалив вирок трьом жителям Бобруйська, яких зі стріляниною затримали за так званий "теракт" на залізниці: Дмитру Климову і Володимиру Аврамцеву – 22 роки позбавлення волі, а Євгену Мінкевичу – 1,5 року.

Про це повідомляють: "Могилевские ведомости" в Telegram, Медіазона Білорусь, правозахисний центр "Вясна"

Зазначається, що на підставі закону Республіки білорусь "Про амністію у зв'язку з Днем народної єдності" Євгена Мінкевича звільнено від покарання частково строком на один рік. З урахуванням часу перебування під вартою покарання вважається відбутим.

Бобруйчан судили за 6 статтями кримінального кодексу: участь в організації, створеній для здійснення терористичної діяльності, готування до акта тероризму і до навмисного приведення в непридатність засобів залізничного транспорту та шляхів сполучення, акт тероризму та навмисне руйнування засобів залізничного транспорту та засобів сигналізації, державна зрада, недонесення про достовірно відомий особливо тяжкий злочин, що готується.

Довідка

У ніч на 30 березня 2022 року за підтримки СОБРу зі стріляниною були затримані троє "залізничних партизанів" із Бобруйська. Сили безпеки застосували зброю для ураження. Один із затриманих – Дмитро Клімов – дістав поранення і деякий час перебував у медичному закладі. Іншим надали допомогу на місці.

Їх звинуватили в підпалі двох релейних шаф між платформами "Совэсткький" і "Верейці" в Осиповицькому районі.

28-річний Дмитро Клімов у минулому працював водієм у кількох організаціях і таксистом, потім – регіональним менеджером.

27-річний Володимир Аврамцев навчався в бобруйському училищі олімпійського резерву і в Білоруському державному аграрному технічному університеті.

28-річний Євген Мінкевич, як і Володимир Аврамцев, закінчив училище олімпійського резерву – він відучився в МДПУ імені Шамякіна на факультеті фізичної культури. Працював санітаром у бобруйській швидкій допомозі, а також таксистом у різних сервісах.

У лютому 2022 року білоруські "рейкові партизани" організовували диверсії на залізниці рб для перешкоджання переміщенню техніки та матеріальних засобів військового призначення, призначених для проведення військових дій на території України.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: