fbpx
Сегодня 28/05/2020 00:41
Актуально 13:02 29 Авг 2018

CEO Nextbike в Києві: «Ми закладали у бізнес-модель відсоток вандалізму»

«Рубрика» запитала в керівника компанії Олексія Кушка про результати перших тижнів прокату велосипедів у столиці

Попри GPS-трекери, які фіксують увесь маршрут пересування транспорту, вже є факти викрадення перших велосипедів. За 2 тижні роботи велопрокату в Києві вкрали 4 велосипеди.

28 серпня ЗМІ поширили інформацію про викрадення цілого пункту велопрокату на Хрещатику. В компанії Nextbike.ua це швидко спростували. Велосипеди зранку просто розібрали користувачі, тому парковка повністю пустувала.

"Факти крадіжки велосипедів – це більше удар по користувачам, ніж по нашій компанії. Велосипедів і так не вистачає, бо попит просто скажений. Для компанії це матеріальні збитки, але ми усвідомлювали і закладали відсоток вандалізму в бізнес-модель", — розповів для "Рубрики" директор Nextbike Олексій Кушка.

Який саме цей відсоток і чи застраховані велосипеди він не сказав, пославшись на комерційну таємницю.

Перші тижні роботи Олексій прокоментував: "Дуже позитивні результати. Не вистачає велосипедів. Неочікувано великий інтерес і попит, який значно перевищує пропозицію".

Олексій Кушка

Олексій Кушка

Також Nextbike.ua отримує багато пропозицій від користувачів на нові локації велопрокату у столиці. "Маємо більше 200 запитів від активних людей. Ми все збираємо у спеціальну гугл-форму. Але в короткотерміновій перспективі не будемо запускати нові станції, бо розтягувати кількість велосипедів на більшу кількість локацій не є доречним. А на наступний рік чекаємо інформацію від КМДА та Київської інвестиційної агенції щодо оголошення умов тендеру", — розповів директор Nextbike.

Олексій Кушка наголосив, що Nextbike і veliki.ua безпосередньо підтримують всі рухи та ініціативи щодо велосипедизації міста. "Восени ми будемо долучатися до дійства Велосипедом на роботу", — зазначив він.

За словами Кушки, спочатку всі реєструвалися і користувалися разовими поїздками, зараз більше переходять на абонентну модель, тому що зрозуміли зручність і користь.

Нагадаємо, 15 серпня компанія Nextbike презентувала в Києві систему прокату велосипедів – Bike sharing. Зараз у Києві вже є 33 майданчики для оренди 55 велосипедів у різних куточках міста. Разова півгодинна поїздка на велосипеді коштує 30 грн, оренда байка на весь день – 300 грн.

Також систему велопрокату Nextbike вже запустили у Харкові, у вересні-жовтні очікується у Вінниці та Одесі.

49
3861

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: