Про це інформує Рубрика.
Назва конференції натхнена словами письменниці Ольги Кобилянської:
"Мати таку свободу, щоби бути собі ціллю! Для власного духа працювати, як бджола. Різьбити себе, вирівнювати, боротись за щось найвище".
У чому проблема?
У роботі та житті жінки зіштовхуються з сотнями викликів. Один з них – помітний розрив в оплаті праці, порівняно з чоловіками. В Україні цей показник становить 18,6%. За статистикою, саме через нерівну оплату праці за своє життя жінка в середньому 6,5 років працює безкоштовно.
Ще одна болісна проблема, від якої потерпають здебільшого саме жінки, – це домашнє насильство. А під час війни, коли потрібно адаптуватись до умов, що швидко змінюються, жінки стають ще менш захищеними.
Яке рішення?
Мета конференції-хакатону "Сама собі ціль":
Дводенна конференція-хакатон об'єднає представників/ць громадських організацій, бізнесів, медіаринку та креативних індустрій, які щодня демонструють силу і наполегливість, долаючи перешкоди та працюючи на збільшення впливу та присутності жінок у різних сферах.
Важлива частина конференції-хакатону – пітчинг проєктів, спрямованих на допомогу у реалізації професійних можливостей жінок. За результатами пітчингу фінансування отримають 3 ініціативи. На втілення кожного проєкту буде виділено по $5000.
Як це працює?
У перший день учасники/ці конференції відвідають панельні дискусії про жіноче лідерство, зміни на ринку праці і партнерство бізнесу та жіночих організацій, а також воркшопи з комунікації соціальних проєктів та ефективного пітчингу ідей.
Другий день конференції-хакатону присвячений роботі з проблемами, з якими зіштовхуються жінки. Команди учасниць спільно з менторками генеруватимуть ідеї та шукатимуть шляхи збільшення впливу та присутності жінок у суспільстві.
Опісля конференції учасниці зможуть взяти участь у відборі ідей проєктів, повʼязаних з темою розширення сфери впливу жінок.
Авторки 15 найперспективніших проєктів представлять свої напрацювання донорам, медіа, представницям ГО та бізнесу на пітч-night.
Перелік панелей, спікерів, програма та реєстрація на сайті: https://youaregoal.prjctrfoundation.com/
Нагадаємо, український Уряд схвалив Національну стратегію подолання гендерного розриву в оплаті праці на період до 2030 року та затвердив операційний план заходів із її реалізації на 2023–2025 роки.
Також повідомлялось, що в Україні гендерний розрив в оплаті праці становить 18,6%. Цей показник є нижчим за світовий, але більшим, ніж у багатьох країнах ЄС.
Окрім того, у всьому світі жінки-керівниці перебувають на посадах генеральних директорів у компаніях менший період, ніж чоловіки.
Современные технологии активно внедряются в повседневную жизнь, обеспечивают комфорт и тепло в доме. Чтобы не… Читати більше
Унаслідок авіаудару російських військ по інтернату в Суджі, що в Курській області, загинули 4 людини.… Читати більше
Кількість жертв внаслідок ракетного удару рф по п'ятиповерхівці у Полтаві знову зросла. Наразі вже відомо… Читати більше
У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка, присвячена боротьбі з гендерно зумовленим насильством «Зламай… Читати більше
На Хмельниччині відновили Осташковецьку загальноосвітню школу, що зазнала пошкоджень внаслідок російського обстрілу в 2023 році.… Читати більше
Минулого року 598 громадян Білорусі та 125 громадян росії були визнані такими, що становлять загрозу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.