Фото: Бізнес Дія
Про це інформує Рубрика.
Назва конференції натхнена словами письменниці Ольги Кобилянської:
"Мати таку свободу, щоби бути собі ціллю! Для власного духа працювати, як бджола. Різьбити себе, вирівнювати, боротись за щось найвище".
У чому проблема?
У роботі та житті жінки зіштовхуються з сотнями викликів. Один з них – помітний розрив в оплаті праці, порівняно з чоловіками. В Україні цей показник становить 18,6%. За статистикою, саме через нерівну оплату праці за своє життя жінка в середньому 6,5 років працює безкоштовно.
Ще одна болісна проблема, від якої потерпають здебільшого саме жінки, – це домашнє насильство. А під час війни, коли потрібно адаптуватись до умов, що швидко змінюються, жінки стають ще менш захищеними.
Яке рішення?
Мета конференції-хакатону "Сама собі ціль":
Дводенна конференція-хакатон об'єднає представників/ць громадських організацій, бізнесів, медіаринку та креативних індустрій, які щодня демонструють силу і наполегливість, долаючи перешкоди та працюючи на збільшення впливу та присутності жінок у різних сферах.
Важлива частина конференції-хакатону – пітчинг проєктів, спрямованих на допомогу у реалізації професійних можливостей жінок. За результатами пітчингу фінансування отримають 3 ініціативи. На втілення кожного проєкту буде виділено по $5000.
Як це працює?
У перший день учасники/ці конференції відвідають панельні дискусії про жіноче лідерство, зміни на ринку праці і партнерство бізнесу та жіночих організацій, а також воркшопи з комунікації соціальних проєктів та ефективного пітчингу ідей.
Другий день конференції-хакатону присвячений роботі з проблемами, з якими зіштовхуються жінки. Команди учасниць спільно з менторками генеруватимуть ідеї та шукатимуть шляхи збільшення впливу та присутності жінок у суспільстві.
Опісля конференції учасниці зможуть взяти участь у відборі ідей проєктів, повʼязаних з темою розширення сфери впливу жінок.
Авторки 15 найперспективніших проєктів представлять свої напрацювання донорам, медіа, представницям ГО та бізнесу на пітч-night.
Перелік панелей, спікерів, програма та реєстрація на сайті: https://youaregoal.prjctrfoundation.com/
Нагадаємо, український Уряд схвалив Національну стратегію подолання гендерного розриву в оплаті праці на період до 2030 року та затвердив операційний план заходів із її реалізації на 2023–2025 роки.
Також повідомлялось, що в Україні гендерний розрив в оплаті праці становить 18,6%. Цей показник є нижчим за світовий, але більшим, ніж у багатьох країнах ЄС.
Окрім того, у всьому світі жінки-керівниці перебувають на посадах генеральних директорів у компаніях менший період, ніж чоловіки.
Державний секретар Сполучених Штатів Марко Рубіо заявив, що наступний тиждень стане вирішальним щодо досягнення угоди… Читати більше
На Сумському напрямку ситуація є непростою, фіксується продовження застосування росіянами тактики спроби заходу малих штурмових… Читати більше
Глава держави Володимир Зеленський заявив, що війська Збройних сил України продовжують активні захисні дії на… Читати більше
У Житомирі проходять масштабні змагання з веслування на човнах, які об’єднали учасників з різних куточків… Читати більше
Дев'ять років, як російські загарбники заборонили діяльність Меджлісу, проте це не зламало дух свободи кримськотатарського… Читати більше
Фінська компанія Peikko Group Corporation запустить нове виробництво на території індустріального парку "Біла Церква". На… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.