Ґендерний розрив в оплаті праці в Україні становить 18,6%, – уповноважений ВР із прав людини

В Україні гендерний розрив в оплаті праці становить 18,6%. Цей показник є нижчим за світовий, але більшим, ніж у багатьох країнах ЄС.
Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на заяву Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця.
«У Міжнародний день рівної оплати праці звертаю увагу на подолання стійкого розриву в оплаті праці між чоловіками та жінками. Основними причинами розриву є систематична дискримінація та недооцінка праці жінок", – наголосив Омбудсман.
За словами Лубінця, вдосконалення трудового законодавства, подолання стереотипів роботодавців, підвищення рівня мотивації жінок – це головні засади того, щоб тенденція до скорочення гендерного розриву в оплаті праці в Україні стала стійкою та незворотною.
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, український Уряд схвалив Національну стратегію подолання гендерного розриву в оплаті праці на період до 2030 року та затвердив операційний план заходів із її реалізації на 2023–2025 роки.
Це який "розрив" - "середній по палаті"? ))) Тільки в нашій установі на всіх грошовитих посадах заступника директора з кадрів, заступника директора з маркетингу, начальника фін. відділу, головного бухгалтера, керівника по сбуту тільки одні жінки. А таких установ у нашому місті безліч, як і по країні.
Все це казки, які поширюють самі ж бізнес леді собі на виправдання про свої статки, бо і так на високооплачуваних посадах головних бухгалтерів, директорів з маркетингу та менеджменту, банківської діяльності, в фінорганах і т.л., де є розподіл грошей, майже тільки жінки.
гендерний розрив в оплаті праці становить 18,6%. Все життя вважав і вважаю що "перекос" на боці жінок. Пропрацював в Банках більше 30 років. Там мужиків немає вообше....