fbpx
Сьогодні
Фото 20:40 17 Бер 2024

"Незламна освіта": до Києва доставлено комп’ютерну техніку з Шотландії для закладів освіти, - як працює це рішення

English version here

В рамках проєкту "Незламна освіта" до столиці України з Шотландії доставлено чергову партію комп'ютерної техніки для передачі українським закладам освіти.

Про це інформує Рубрика.

У чому проблема?

Зараз близько 2 млн дітей продовжують навчатися онлайн або в змішаному форматі. З них 327 тисяч пропускають заняття або можуть і зовсім не відвідувати, бо немає гаджетів.

У дітей має бути постійний доступ до ноутбуків чи планшетів. Інколи учням доводиться позичати телефон у батьків, щоб зайти на урок. 

Яке рішення?

Дві тисячі комп'ютерів від шотландської благодійної ініціативи Reusing IT, доставлені цими днями до України, протягом березня 2024 року будуть передані українським освітянам в рамках проєкту "Незламна освіта", заснованого БФ «Фонд освітніх ініціатив» за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Як це працює?

Проєкт працює в Україні з 2022 року та допомагає вчителям та учням України продовжувати освітній процес в умовах війни в змішаному та дистанційному форматі, завдяки:

  • облаштуванню цифрових освітніх центрів,
  • розгортанню мереж WiFi в укриттях,
  • прямій передачі мобільних та стаціонарних гаджетів закладам освіти, які їх потребують.

Загальна потреба та кількість переданих одиниць техніки для освітян у 2022-2024 роках відображається в режимі реального часу на офіційному дашборді МОН України.

Кількість партнерів, залучених до підтримки цифровізації закладів освіти України постійно зростає. Збір техніки відбувається як в Великій Британії, країнах Європейського Союзу та США, так і серед соціально-відповідальних бізнесів України.

Зокрема, проєкт "Незламна освіта" вже отримав та передав закладам освіти України понад 500 якісних відновлених ноутбуків, комп'ютерів та серверів, донорами яких стали Reusing IT (Великобританія) та MEGATRADE (Україна), а потягом березня 2024 року відбудеться передача наступних великих партій техніки для проєкту від цих донорів та компанії NIBULON (Україна), дві тисячі комп'ютерів з яких вже доставлені на склад сервісного партнера проєкту в Україні, компанії IT-INTEGRATOR, з Шотландії завдяки логістичній допомозі Yorkshire Aid Convoy (Великобританія).

Збір коштів на відновлення техніки проєкту для українських закладів освіти відбувається не тільки в Україні, але й за кордоном, завдяки долученню благодійної ініціативи Hearts For Ukraine (США).

12 березня 2024 року в МОН України відбулася робоча зустріч Заступника Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації України Дмитра Завгороднього з засновниками та благодійними партнерами проєкту "Незламна освіта".

В зустрічі зокрема взяли участь:

  • Антон Дзюба, голова правління БФ "Фонд освітніх ініціатив" (Україна)
  • Надія Омельченко, засновниця БФ "Фонд освітніх ініціатив" (Україна)
  • Євген Тарасов, засновник Hearts For Ukraine (США)
  • Рос Кокберн, засновник Reusing IT (Велика Британія)
  • Гарі Дулі, волонтер Yorkshire Aid Convoy (Велика Британія)
  • Олена Маслій-Шишова, директорка департаменту по роботі з персоналом "ІТ-Інтегратор" (Україна)
  • Яна Романенко, директорка з персоналу "НІБУЛОН", благодійний партнер проєкту "Незламна освіта" (Україна)
  • Олена Мірошниченко, адміністративна директорка компанії "Мегатрейд", керівниця проєкту "Megatrade Workplace Challenge", благодійний партнер проєкту "Незламна освіта" (Україна)

В ході зустрічі також відбулося підписання чотирьохстороннього Меморандуму учасників проєкту "Незламна освіта" та обговорення подальших планів з його розвитку на підтримку вчителів та учнів України.

Подати заявку на долучення до проєкту "Незламна освіта" можна, звернувшись на безкоштовну телефонну лінію БФ "Фонд освітніх ініціатив" 0 800 351 018 або на сайті фонду www.eif.org.ua.

Довідка

Незламна освіта — проєкт зі збору вживаної техніки з-за кордону та передання її закладам освіти в Україні, започаткована "Фондом освітніх ініціатив" за сприяння Міністерства освіти і науки України, мета якого – допомога в забезпеченні доступу до дистанційної освіти та поліпшити матеріально-технічну базу закладів освіти.

Нагадаємо, завдяки благодійній ініціативі міжнародних фондів та українських партнерів 5000 українських школярів отримали планшети для навчання.

Як повідомлялось раніше, у Дніпропетровській області для учнів із найвразливіших категорій фонд ЮНІСЕФ передав понад 1500 хромбуків і планшетів.

Також повідомлялось, що за минулий рік по регіонах України доставили близько 30 тисяч ноутбуків із запланованих 50 тисяч.

Окрім того, ще 3600 ноутбуків для навчання отримали учні харківських шкіл. Гаджети передали у межах співпраці Коаліції девайсів.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: