fbpx
Сьогодні
13:11 29 Сер 2023

Нова хвиля "Освітнього Супу": учнів 5-10 класів запрошують на безкоштовні заняття з математики та української мови

Організація "Навчай для України" за підтримки міжнародної гуманітарної організації Save the Children створила проєкт "Освітній Суп". Учнів 5-10 класів запрошують на безкоштовні заняття з математики та української мови.

Про це інформує Рубрика.

У чому проблема?

З початком повномасштабного вторгнення діти в Україні зазнають значних освітніх втрат: постійні тривоги, руйнація шкіл, відсутність нормального зв'язку тощо роблять неможливим доступ до якісної освіти, особливо — у прифронтових регіонах.

За інформацією Державної служби якості освіти в Україні, з огляду на постійну загрозу безпеці учасників освітнього процесу в першому півріччі 2022/2023 навчального року не вдалося відновити очне навчання у повному обсязі.

Лише 15% закладів освіти працювали очно, 33% — дистанційно, 51% — змішано, поєднуючи очне і дистанційне навчання. На Сході й Півдні України переважало дистанційне навчання, у Центрі та на Півночі — змішане, на Заході — змішане навчання у містах та очне у селах.

Яке рішення?

Як реакцію на виклики у подоланні освітніх втрат дітей організація "Навчай для України" за підтримки міжнародної гуманітарної організації Save the Children створила проєкт "Освітній Суп".

Вони запрошують учнів та учениць 5-10 класів з Запорізької, Харківської, Донецької та Дніпропетровської областей, території яких підконтрольні Україні, на безкоштовні заняття з математики та української мови, щоб разом із вчителями проєкту надолужити прогалини у знаннях дітей. 

Форму реєстрації на проєкт ви знайдете за посиланням.

Як це працює?

  • Що отримує дитина?

5 онлайн-занять на тиждень протягом 8 тижнів, під час яких двічі на тиждень учасники та учасниці матимуть по 2 академічні заняття з математики та української мови у малих групах. А також ще одне заняття на тиждень з тьютором, націлене на розвиток особистості дитини.

  • Можна брати участь, якщо дитина:

— у вересні 2023 року переходить у 5-10 клас;

— має бажання/потребу «підтягнути» свої знання з математики та української мови та отримати тьюторську підтримку;

— може під'єднатися на час заняття через гаджет (комп'ютер/телефон/планшет) до інтернету;

— станом на зараз перебуває та навчається в Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій чи Харківській областях на територіях, підконтрольних Україні;

Заохочуємо також подаватися дітей з соціально-вразливих категорій, з сімей у складних життєвих обставинах; дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних родин, дітей зі статусом ВПО. 

  • Коли?

Кінець прийому заявок — 3 вересня

Старт хвилі — 18 вересня

Тривалість навчання — 8 тижнів

  • Коли відбуваються заняття?

Тривалість кожного навчального заняття — 1 академічна година (45 хвилин)

Часовий проміжок занять: 10:00-19:00 (у формі ви зможете обрати пріоритетні розклади, які вам підходять)

Точний розклад вашої групи буде оголошено перед початком занять.

  • Хто наші викладачі?

Вмотивовані й прогресивні вчителі, які пройшли спеціальне навчання від Міжнародної академії тьюторингу та допомагають дитині визначити прогалини у знаннях, навчитися брати відповідальність за власне навчання, використовують найактуальніші інтерактивні методи освіти та люблять свою професію.

  • Що таке академічний тьюторинг?

Підхід у навчанні, що передбачає прицільну роботу з дитиною у малих групах. Методика спрямована на розвиток вміння вчитися: навичок самостійності та комунікації дитини у навчальному процесі.

Усі заявки, отримані пізніше 3 вересня, потрапляють в базу даних для інформування про подальший розвиток проєкту.

Діти з інших областей України також будуть запрошені на наступні хвилі проєкту восени 2023 року.

Нагадаємо, з 1 вересня у школах України діятимуть три формати навчання. В кожній області свій – в залежності від безпекової ситуації. Також з'явиться нова форма навчання у дистанційних школах.

Проте міністерство освіти і науки України вважає пріоритетом безпеку учасників навчального процесу. Тож повернення до очного навчання буде залежати від регіону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: