fbpx
Сьогодні
Новини компаній 22:22 28 Кві 2024

Уже понад 30 000 пакунків з екопідгузками відправлено українським малюкам

English version here

У різних куточках нашої країни уже понад 30 тисяч українських родин в межах спільного проєкту з німецькими партнерами dm-drogerie markt і #WeAreAllUkrainians – "Екосвідомість з пелюшок" отримали пакунки з екопідгузками для своїх малюків.

Про це інформує Рубрика.

Постійний логістичний партнер Благодійного фонду BGV – Нова пошта за власний рахунок розіслала набори із екопідгузками для малечі у 3 221 населений пункт.

Найбільша кількість пакунків із екопідгузками цього разу поїхала до родин малюків у:

  • Київську,
  • Рівненську,
  • Дніпропетровську,
  • Львівську,
  • Харківську області.

Це наразі найбільший проєкт Фонду BGV за кількістю бенефіціарів. І наша команда робить усе можливе, аби усі 43 тисячі малюків якомога швидше отримали свої набори з екопідгузками.

Нагадуємо, проєкт "Екосвідомість з пелюшок" стартував 6 лютого 2024 року та викликав велику зацікавленість серед батьків дітей від 0 до 3-х років.

Так лише за перші два тижні Благодійний фонд BGV отримав рекордну кількість заявок від мам і тат на набори з екопідгузками — 38 тисяч.

Проєкт благодійного фонду BGV "Екосвідомість з пелюшок", покликаний допомогти українським родинам із малюками заощадити сімейний бюджет під час війни та зменшити кількість сміття, що не розкладається та забруднює довкілля. Більш детально — читайте за посиланням.

Нагадуємо, у межах попередніх п'яти хвиль проєкту "Набори для малюків" від Благодійного фонду BGV і партнерів допомогу отримали вже 50 000 дітей. Це були пакунки із найнеобхіднішими товарами для малюків: підгузки, побутова хімія, засоби для догляду, а також одяг, іграшки й книги для розвитку.

Як раніше повідомлялось, благодійний фонд BGV активно працює над налагодженням міжнародних зв'язків та розширенням мережі донорів для допомоги українцям під час війни. Він за 2 роки роботи залучив понад 200 млн грн фінансування для власних благодійних проєктів.

Також повідомлялось, що благодійний фонд BGV передав першу партію 1000 планшетів дітям із соціально вразливих категорій.

Окрім того, що повідомлялось, що благодійний фонд BGV разом із мережею магазинів "КОЛО" запускають новий проєкт "Заряджай ЗСУ ", що стартував 16 січня 2024 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: