Сьогодні
21:42 23 Лис 2021

"Динамо" програло "Баварії" і втратило шанси на вихід у плей-офф Ліги чемпіонів

Фото Reuters

У 5-му турі групового етапу Ліги чемпіонів київське "Динамо" програло мюнхенській "Баварії"

Матч відбувався на НСК "Олімпійський" у Києві.

Він закінчився перемогою "Баварії" з рахунком 1:2. Перший м'яч "Динамо" пропустило на 14-й хвилині. Роберт Левандовські розкішним ударом через себе відправив м'яч у сітку воріт.

Німці подвоїли перевагу наприкінці першого тайму. Кінгслі Коман розкішним ударом з близької відстані "розстріляв" ворота Георгія Бущана на 42-й хвилині зустрічі.

В середині другого тайму "Динамо" зуміло скоротити відставання від "Баварії". Віктор Циганков виконав чудовий пас та вивів Дениса Гармаша віч-на-віч з Мануелем Нойєром. Він свій момент не прогавив та зробив рахунок 1:2.

Після 5-ти матчів "Динамо" набрало лише 1 пункт і втратило будь-які шанси на вихід у плей-офф. "Баварія" з 15 очками займає перше місце в групі.

Друге місце і шість очок у "Барселони". Чотири набраних бали в "Бенфіки". Вони свій матч розпочнуть о 22:00.

8 грудня у 5-му турі Ліги чемпіонів "Динамо" зіграє у Лісабоні проти місцевої "Бенфіки".