22:31 15 Лис 2021

Шкільний двірник з Херсону став чемпіоном джиу-джитсу: кошти на участь збирав через соцмережі

Двірник херсонської школи №57 Ігор Євтушенко став чемпіоном світу з бразильського джиу-джитсу. Він відомий тим, що кошти на змагання в Об'єднаних Арабських Еміратах збирав у соціальній мережі.

Про це пише hromadske.

Євтушенко виступав у категорії "Майстер 4" (у ваговій категорії до 69 кілограмів). У фіналі він переміг представника Азербайджану Азада Джафарзаде.

48-річному спортсмену не вистачало 700 доларів для участі у турнірі. Він попросив допомоги в одній із соціальних мереж. Через три дні Євтушенку вдалося зібрати бажану суму. Її вистачило і на проживання, і на переліт, і на внесок за турнір. Чоловік також є чинним чемпіоном України та Європи з бразильського джиу-джитсу.

Чемпіонат світу в ОАЕ розпочався 14 листопада: змагання стартували серед дітей віком від 4 до 17 років. Тоді золоті медалі завоювали 4 українці. А 15-16 листопада відбуваються змагання і серед дорослих спортсменів.