Сьогодні
21:16 09 Жов 2021

Збірна України перемогла Фінляндію з рахунком 2:1

Збірна України перемогла на виїзді Фінляндію з рахунком 2:1 у матчі сьомого туру відбору на чемпіонат світу-2022.

Про це пише НВ.

Збірна України відкрила рахунок уже в дебюті гри — Ярмоленко пробив метрів з 20-ти та поцілив точно в кут.

Фінляндія відігралася на 29-й хвилині, коли Матвієнко, намагаючись вибити м'яч зі свого штрафного, поцілив у Пуккі, від якого м'яч влетів у ворота українців.

Ще до перерви Україна знову вийшла вперед. Тимчик розігнав атаку по правому фланзі, віддав пас на Циганкова, який в один дотик переправив м'яч на Яремчука, а той пробив повз голкіпера.

У другому таймі фіни мали нагоду зрівняти рахунок, але після сейву П'ятова Арауюри на добиванні не влучив у ворота.

Наприкінці матчу Фінляндія намагалася влаштувати фінальний штурм та створила кілька напружених моментів біля воріт України, але забити так і не зуміла.

У підсумку Україна здобула непросту перемогу та з вісьмома очками посідає друге місце у групі D.

Фінляндія — Україна 1:2

Голи: Пуккі, 29 — Ярмоленко, 4, Яремчук, 34

Як повідомлялося, у Києві ветеран АТО пробіг напівмарафон у військовій амуніції вагою понад 30 кілограмів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.