fbpx
Сьогодні
14:24 12 Вер 2021

У Харкові розпочався марш на підтримку ЛГБТ-спільноти

Фото: Бабель

У Харкові в центрі міста розпочалася хода "Харків-прайд".

Як передає Depo.Харків, учасники маршу почали збиратися на площі Свободи близько 11:50.

Колона, що сформувалася біля Північного корпусу ХНУ імені Каразіна на площі Свободи, вирушила вздовж проспекту Науки до станції метро "Ботанічний сад" близько 12:40.

Люди тримають райдужні прапори, символіку кількох громадських організацій, плакати з написами "Кохання не має меж", "Рівні права та партнерство", "Жінки найкращі", "Людяність личить усім"", "Права людини – це не гра" тощо, а також скандують "Нумо Харків, права замість парків!", "Рівність для всіх – безпека для всіх", "Українська нація, геть дискримінація", "Бунтуй, кохай, права не віддавай", "Всі різні – всі рівні".

Харків Прайд

Фото: Depo. Харків

Харків Прайд

Фото: Depo. Харків

Колону учасників мару з усіх боків охороняють працівники поліції та військовослужбовці Національної гвардії. Усіх учасників, які долучаються до колони, оглядають правоохоронці.

Учасники маршу вимагають розслідування нападів на представників ЛГБТ-спільноти, виступають проти дискримінації за ознаками гендерної самоідентифікації чи сексуальної орієнтації, булінгу, а також виступають за рівний доступ до всіх державних інституцій.

Усього в марші беруть участь 8 організованих колон (громадяни, які реєструвалися групами). Крім цього, до колон приєдналися пересічні громадяни, представники громадських організацій тощо.

Харків Прайд

Фото: Бабель

Харків Прайд

Фото: Бабель

Більшість учасників акції вдягнули медичні маски, щоб запобігати поширенню коронавірусу.

Охорону громадського порядку здійснюють кілька сотень працівників поліції та Національної гвардії України. На площі Свободи зосереджена спеціальна техніка правоохоронців, у тому числі автозаки.

Харків Прайд

Фото: Depo. Харків

До "Прайд-маршу" біля пам'ятника Тарасу Шевченку на вулиці Сумській пройшла акція на підтримку традиційний сімейних цінностей. У ній взяли участь близько 50 представників громадських організацій "Традиції і порядок" та "Фрайкор".

На площі Свободи плакати з написами "Ні гомодиктатурі" та "Не чіпайте історичний центр" сьогодні з'явилися на наметі "Все для перемоги".

Харків Прайд

Фото: Depo. Харків

Харків Прайд

Фото: Depo. Харків

Харків Прайд

Фото: Depo. Харків

Фото: Depo. Харків [/caption]
Харків Прайд

Фото: Depo. Харків

Колонну участников мару со всех сторон охраняют сотрудники полиции и военнослужащие Национальной гвардии. Всех участников, которые приобщаются к колонне, осматривают правоохранители.

Участники марша требуют расследования нападений на представителей ЛГБТ-сообщества, выступают против дискриминации по признакам гендерной самоидентификации или сексуальной ориентации, буллинга, а также выступают за равный доступ ко всем государственным институциям.

Всего в марше принимают участие 8 организованных колонн (граждане, которые регистрировались группами). Кроме этого, к колоннам присоединились рядовые граждане, представители общественных организаций и т.д.

Харків Прайд

Фото: Бабель

Харків Прайд

Фото: Бабель

Большинство участников акции надели медицинские маски, чтобы предотвращать распространение коронавируса.

Охрану общественного порядка осуществляют несколько сотен сотрудников полиции и Национальной гвардии Украины. На площади Свободы сосредоточена специальная техника правоохранителей, в том числе автозаки.

Харків Прайд

Фото: Depo. Харків

К "Прайд-маршу" возле памятника Тарасу Шевченко на улице Сумской прошла акция в поддержку традиционный семейных ценностей. В ней приняли участие около 50 представителей общественных организаций "Традиции и порядок" и "Фрайкор".

На площади Свободы плакаты с надписями "Нет гомодиктатуре" и "Не трогайте исторический центр" сегодня появились на палатке "Все для победы".

Харків Прайд

Фото: Depo. Харків

Харків Прайд

Фото: Depo. Харків

Харків Прайд

Фото: Depo. Харків

Рубрика:
Суспільство

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Визирь

прайды у животных , а не у людей. значит это не люди и их надо отделить от людей, а этим, с плакатами лишь бы побарагозить, им все равно за кого, лишь бы тусовка. Так почему в защиту педофилов не выходите, маньяков? Они тоже двуногие и по пальмам не лазят. Это навязанная западная "культура" от безделия

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: