fbpx
Сьогодні
22:11 11 Вер 2021

Nissan випробує інноваційну технологію утилізації електродвигунів

Компанія Nissan Motor Co., Ltd. і Університет Васеда оголосили про початок випробувань у Японії спільно розробленої технології добування рідкісноземельних сполук із магнітів двигунів електромобілів.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Планується, що нова технологія увійде в широкий ужиток у середині поточного десятиліття.

Нова технологія дає змогу ефективно добувати високочисті рідкісноземельні сполуки з магнітів електродвигунів.

Практичне застосування стартує в середині 2020-х у межах переходу до вуглецево-нейтральної економіки.

Автомобільна промисловість заохочує електрифікацію у межах протидії змінам клімату та переходу до вуглецево-нейтральної економіки. У більшості двигунів електромобілів використовуються неодимові магніти, що містять рідкісноземельні метали, зокрема неодим та диспрозій.

Скоротити використання рідкісноземельних елементів важливо не лише через вплив на довкілля гірничодобувної та переробної промисловості, але й у зв'язку з тим, що зміна балансу попиту й пропозиції призводить до коливання цін як для виробників, так і для споживачів.

Nissan випробує інноваційну технологію утилізації електродвигунів

Задля більш ефективного використання обмежених та цінних ресурсів з 2010 року Nissan працює над зниженням кількості важких рідкісноземельних елементів (РЗЕ) у магнітах електродвигунів. Крім того, Nissan переробляє РЗЕ, видаляючи магніти з двигунів, що не відповідають виробничим стандартам, і повертає їх постачальникам.

Наразі застосовується декілька етапів перероблення, включно з ручним розбиранням і зняттям. Отже, розробка простішого й рентабельного процесу допоможе збільшити обсяги перероблення в майбутньому.

З 2017 року Nissan співпрацює з Університетом Васеда, який має великий досвід досліджень у галузі перероблення й плавлення кольорових металів. У березні 2020 року результатом їхньої співпраці стала розробка пірометалургійного процесу, що не потребує розбирання двигуна.

Як показали випробування, цей процес дає змогу вилучити 98% РЗЕ двигуна. Крім того, цей метод скорочує тривалість процесу вилучення і час роботи щонайменше на 50% порівняно з поточним методом, оскільки не потребує розмагнічування, зняття та розбирання магнітів.

У майбутньому Університет Васеда та Nissan продовжать масштабні випробування з метою розробки практичних рішень, а Nissan збиратиме двигуни від електромобілів, що потребують утилізації, і продовжить розвивати свою систему перероблення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: