fbpx
Сьогодні
20:17 07 Гру 2020

У 2020 році Україна опустилася на 3 позиції в рейтингу країн за Індексом впровадження кліматичної політики

У 2020 році Україна опустилася на 20-те місце в рейтингу країн за Індексом впровадження кліматичної політики (Climate Change Performance Index). У минулому році Україна були на 17 позиції.

Про це пише Екодія.

❌   Такий невтішний результат є, в першу чергу, показником неефективної кліматичної політики.

👍  На позицію в рейтингу впливають чотири чинники – cкорочення викидів парникових газів, споживання енергії, розвиток відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та кліматична політика.

😔   Викиди в Україні не скорочуються, а продовжують зростати. Водночас українська влада блокує розвиток ВДЕ та продовжує дотації у вугільну галузь – одне з основних джерел викидів парникових газів.

👉  Проте найгіршим показником для України залишається ефективність кліматичної політики – в 2020 році ми посіли 46 місце.

📍   Виходячи з перерахованих чинників, політика в Україні щодо скорочення викидів парникових газів та розвитку ВДЕ є несумісною із утриманням підвищення температури нижче за 2°C.

🤔   Наразі в Україні розробляють другий Національно-визначений внесок (НВВ), який встановить ціль по скороченню викидів парникових газів до 2030 року. В України є шанс зробити цю ціль амбітною та докласти зусиль на рівні з іншими державами, аби не допустити кліматичної кризи в майбутньому.

У 2020 році Україна опустилася на 3 позиції в рейтингу країн за Індексом впровадження кліматичної політики

Фото: facebook.com/ecodiya

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: