fbpx
Сьогодні
12:21 01 Вер 2020

Разумков відкрив четверту сесію Ради: який порядок денний

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відкрив четверту сесію парламенту.

"Четверту сесію Верховної Ради України дев'ятого скликання оголошую відкритою", – сказав Голова ВР.

Після цього хор імені Верьовки заспівав державний гімн України.

У залі зареєструвалося 299 народних депутатів.

Четверта сесія Верховної Ради триватиме до 22 січня 2021 року відповідно до календарного плану.

Упродовж четвертої сесії народні депутати працюватимуть 10 тижнів у режимі пленарних засідань, сім тижнів — у комітетах, комісіях, фракціях і групах, чотири тижні — з виборцями. Окрім того, передбачано 10 годин для проведення години запитань до уряду.

Верховна Рада на засіданні 1 вересня планує розглянути законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення окремих виборчих процедур", який передбачає зміни до Виборчого кодексу з урахуванням затвердження нового адміністративно-територіального устрою.

Серед питань порядку денного засідання — проєкти законів:

  • №3819 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки"
  •  №3594 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність".
  • у другому читанні планується розглянути, зокрема, законопроєкт №3112 "Про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо обов'язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі)".
  • до розгляду в першому читанні пропонується законопроєкт №3103 "Про внесення зміни до статті 268 Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати туристичного збору внутрішньо переміщених осіб",
  • планується розглянути законопроєкт №3526 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, торфовищах та на землях інших категорій".
  • парламентарії мають намір внести зміни до законодавства щодо утворення військово-цивільних адміністрацій (законопроєкт №3913),
  • також змінити деякі закони щодо утворення та ліквідації районних державних адміністрацій у зв'язку з утворенням (ліквідацією) районів (проєкт №3975),
  • законопроєкти №3607 "Про Установу бізнес-омбудсмена в Україні"
  •  №3424 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо звільнення від сплати судового збору у зв'язку з оскарженням постанов у справах про адміністративні правопорушення".

Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: