fbpx
Сьогодні 20/09/2020 14:19
12:21 11 Лют 2020

Вітренко пропонує поділити його премію за перемогу в арбітражі над "Газпромом" між усіма українцями

Виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко в середині січня запропонував політичному керівництву країни віддати його премію за перемогу в Стокгольмському арбітражі над "Газпромом" порівну між усіма українцями та має намір звернутися до правоохоронних органів у зв'язку з затримкою її виплати.

"За умовами трудового договору роботодавець зобов'язаний був виплатити 50% премії ще 30 грудня 2019 року, але цього досі не було зроблено. Очевидно, що ні "Нафтогаз", ні Кабмін не має права переглянути розмір моєї премії, не порушивши трудовий договір", – зазначив він в оприлюдненій заяві.

Вітренко наголосив, що вважає свою премію заслуженою, і аргументував це в документі, закликавши владу публічно визнати обґрунтованість її виплати й тим самим продемонструвавши свою прихильність принципу соціальної справедливості.

"Якщо люди не довіряють владі настільки, що не повірять її поясненням, я міг би погодитися з розділом премії не "за справедливістю", а "порівну", – написав Вітренко про причину своєї пропозиції поділити його премію порівну між усіма українцями.

Він додав, що вважає також справедливим поділити в такий спосіб не лише премію, а й увесь виграш у Стокгольмському арбітражі, який, за його розрахунками, становить $10,1 млрд, або близько 6 тис. грн на кожного українця, обмеживши їх витрати витратами на енергоефективність.

Вітренко повідомив, що відповіді політичного керівництва країни на його пропозицію немає, але водночас йому відомо про плани, що цими грошима розпоряджатимуться політики й чиновники, у зв'язку з чим він і виявив бажання звернутися до правоохоронців через порушення трудового контракту.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

21 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
пенсіонери

Пора зрозуміти адекватним людям то, що пенсії по курсу долара нам в 2014 році втричі зменшили крадійством бандит парашенко! а зеленська гнида продовжує далі красти пенсії!!! Ііндексувати і не думають ЗЕсуки з підором зеленським!!! їхній госбютжет, це бандитський ЗЕобщак з награбованних з наших пенсій !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А обкраденні в тричі пенсії песіонерам проіндексувати по совісті по справжньому КРАДУЧОМУ ЗЕлупі слабо? В брехуна ЗЕленського клоуна совісті явно нема!!! Крадія пенсій паразита ЗЕленського розстріляти мало буде за обкрадання непроіндексуваннями пенсій для народу україни!!!!

2
пенсіонери

Пора зрозуміти адекватним людям то, що пенсії по курсу долара нам втричі зменшили крадійством бандит парашенко! а зеленська гнида продовжує далі красти пенсії!!! Ііндексувати і не думають ЗЕсуки з підором зеленським!!! їхній госбютжет, це бандитський ЗЕобщак з награбованних з наших пенсій !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А обкраденні в тричі пенсії песіонерам проіндексувати по совісті по справжньому КРАДУЧОМУ ЗЕлупі слабо? В брехуна ЗЕленського клоуна совісті явно нема!!! Крадія пенсій паразита ЗЕленського розстріляти мало буде за обкрадання непроіндексуваннями пенсій для народу україни!!!!

3
Гість

А обкраденні в тричі пенсії песіонерам проіндексувати по совісті по справжньому КРАДУЧОМУ ЗЕлупі слабо? В брехуна ЗЕленського клоуна совісті явно нема!!! Крадія пенсій паразита ЗЕленського розстріляти мало буде за обкрадання непроіндексуваннями пенсій для народу україни!!!!

4
виктор

ююг-н Витренко! Вы не предлагайте глупости Отдайте премию на развитие добычи ГАЗА

5
пенсіонери

Пора зрозуміти адекватним людям то, що пенсії по курсу долара нам в 2014 році втричі зменшили крадійством бандит парашенко! А зеленська підорна гнида продовжує і далі красти пенсії!!! Ііндексувати і не думають ЗЕсуки з підором зеленським!!! їхній госбютжет, це бандитський ЗЕобщак з награбованних з наших пенсій !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А обкраденні в тричі пенсії песіонерам проіндексувати по совісті по справжньому КРАДУЧОМУ ЗЕлупі слабо? В брехуна ЗЕленського клоуна совісті явно нема!!! Крадія пенсій паразита ЗЕленського розстріляти мало буде за обкрадання непроіндексуваннями пенсій для народу україни!!!!

6
Гість

З ций грошей кожному українцю вистачило би рік не платити за газ по їх же тарифах, оце б і була відчутна реальна перемога, для кожного українця і країни вцілому, а не окремих кротів з того Нафтогазу у власну кишеню з бюждету за рахунок всієї країни.

7
пенсіонери

крадія пенсій паразита ЗЕленського розстріляти мало буде за обкрадання непроіндексуваннями пенсій народу україни!!!!!

8
ВОЛОДИМИР

Потрібно наказати тих хто посадив цих виродків у ці крісла а юлі вони повинні ноги цілувати за той контракт який підписала в 2008( хоча юлю і недолюблюю)

9
Олександр

Якщо , ти такий щедрий і добрий , то віддай ці гроші на лікавання тяжкохворих діток , щоб їхні мами та волонтери не збирали по гривні ,щоб урятувати життя дитини . В той час коли деякі , так звані , меНЕНАЖЕРИ , прикриваючись контрактами гребуть шалені гроші - сотні Украінських діток і їхніх батьків знаходяться в стані розпачу і безнадії від нестачі коштів. ВІтренко , стань людиною і покажи приклад іншим .

10
пенсіонери

А обкраденні в тричі пенсії песіонерам проіндексувати по совісті по справжньому КРАДУЧОМУ ЗЕлупі слабо? В брехуна ЗЕленського клоуна совісті явно нема!!! Крадія пенсій паразита ЗЕленського розстріляти мало буде за обкрадання непроіндексуваннями пенсій для народу україни!!!!

11
пенсіонерИ

А обкраденні в тричі пенсії песіонерам проіндексувати по совісті по справжньому КРАДУЧОМУ ЗЕлупі слабо? В брехуна ЗЕленського клоуна совісті явно нема!!! Крадія пенсій паразита ЗЕленського розстріляти мало буде за обкрадання непроіндексуваннями пенсій для народу україни!!!!!!!!

12
Гість

Так а нахріна тобі така пенсія, 13:14, якщо в тебе навіть є свій комп'ютер, який ти вже обплював на кожній сторінці коментарів. Не було би відповідної пенсії, то не мав би і комп'ютер. А от дітей, дійсно, немає за які кошти рятувати з такою владою, що ніби глуха до їх болю, а думає тільки про себе.

13
пенсіонер

пенсія моя заробленна честною працею втричі зменшенна крадіями бандитом парашенком і клоуном зеленським і я подачок не випрошую, а вкраденні пенсії необхідно проіндексувати і повертати, так як було по курсу долара до 2014року! А НАХРІНА ТОБІ крадущий ЗЕлУПАНЦЮ ЗАРПЛАТА ДОЛБОЙОБЕ на 15:04? працюй задаром! Я тобі МОЖУ віддати свою "відповідну" 1600-ХРІВНЄВУ пенсію за твою зарплату, так ти відразу заскавулиш по іншому долбойоб зеленського! Працюй задурно, а тоді і кукурікатимеш мені про пенсію пітух!!!

14
пенсіонери

А обкраденні в тричі пенсії песіонерам проіндексувати по совісті по справжньому КРАДУЧОМУ ЗЕлупі слабо? В брехуна ЗЕленського клоуна совісті явно нема!!! Крадія пенсій паразита ЗЕленського розстріляти мало буде за обкрадання непроіндексуваннями пенсій для народу україни!!!

15
пенсіонер

пенсія моя заробленна честною працею втричі зменшенна крадіями бандитом парашенком і клоуном зеленським і я подачок не випрошую, а вкраденні пенсії необхідно проіндексувати і повертати, так як було по курсу долара до 2014року! А НАХРІНА ТОБІ крадущий ЗЕлУПАНЦЮ ЗАРПЛАТА ДОЛБОЙОБЕ на 15:04? працюй задаром! Я тобі МОЖУ віддати свою "відповідну" 1600-ХРІВНЄВУ пенсію за твою зарплату, так ти відразу заскавулиш по іншому долбойоб зеленського! Працюй задурно, а тоді і кукурікатимеш мені про пенсію пітух!!!

16
Наталка

"... высокая англиканская церковь скорее простит нападки на 38 из 39 статей её символа веры, чем на 1/39 её денежного дохода". Хоч і написано це про церкву і більш ніж 150 років назад...

17
Александр

Ни у Коболева ни у Витренко нет ни совести ни чувство меры ни государственности ни чувства стыда....Они занимают государственные должности в госкомпании..Это не частная лавочка.. И выигрыш в Арбитраже прежде всего заслуга всего государства которое платила юристам и многим другим а не как "Витренки" со своего кармана..К тому же у них очень и очень высокий оклад более чем достаточно для госслужбы.. Премия нужна но не более 100000 гривен это будет честно в небогатой стране и воющей с Россией...

18
Гість

12:46 ти дибіл і придурок! премія за що? за обкрадання тарифами народ україни щей пропонуєш премію цим крадучим шакалам? А 1600 ХРІВЕНЬ їм зарплати і премії як нам пенсії дати !!

19
Гість

Дебил 13.25 очевидно - ты, если даже и читать не умеешь о чём верно написано в комментарии, лишь бы побрюзжать в своё всем недовольство. Если этот арбитраж финансировался из госбюджета, а не из личных карманов этих его "участников", то и весь выигрыш, как минимум, должен пойти в тот же госбюджет, а не гослужащим, выполнявшим свою работу на государство.

20
пенсіонери

14:42 ти явний дибіл сам навчися читати і розуміти то що пенсії по курсу долара нам втричі зменшили крадійством бандит парашенко! а зеленська гнида продовжує далі красти пенсії!!! Ііндексувати і не думають ЗЕсуки з підором зеленським!!! твій госбютжет це бандитський ЗЕобщак з награбованних з наших пенсій ідіоте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!А обкраденні в тричі пенсії песіонерам проіндексувати по совісті по справжньому КРАДУЧОМУ ЗЕлупі слабо? В брехуна ЗЕленського клоуна совісті явно нема!!! Крадія пенсій паразита ЗЕленського розстріляти мало буде за обкрадання непроіндексуваннями пенсій для народу україни!!!!

21

дешевий піар

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: