fbpx
Сьогодні
18:05 12 Січ 2020

У Кабміні пояснили падіння промисловості

Фото Reuters

У Кабміні заявили, що падіння промисловості не пов'язане з посиленням курсу гривні.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

"Головна причина падіння промисловості – світові ціни, а не посилення курсу гривні. За розрахунками НБУ, металургійна галузь втратила в 2019 році від зниження світових цін 23,4 млрд грн, а від зміцнення курсу гривні 4,4 млрд грн. У відносному вимірі, втрати від зміцнення курсу склали 16% від загальних втрат", – пояснює міністр.

У Кабміні пояснили падіння промисловості У Кабміні пояснили падіння промисловості У Кабміні пояснили падіння промисловості

Раніше міністр економічного розвитку та торгівлі Тимофій Милованов прокоментува дві проблеми в економіці України, які всі обговорюють: курс росте і курс падає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

3 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
ЗЕ ПНХ

КАКОЕ ПРОИЗВОДСТВО В ВОРОВСКОЙ СТРАНЕ ЗАХВАЧЕНОЙ МИРОВЫМ СИОНИЗМОМ ? УГОЛОВНЫМ ПИ*.ДОРОЖИДАМ И ЗЕПРЕДАТЕЛЯМ УКРАИНЫ НЕ НУЖНО ПРОИЗВОДСТВО ИМ НАДО ТОЛЬКО ГРАБИТЬ РЕСУРСЫ И НАРОД,

2

Падіння виробництва справді не повязане зі "зміцненням "гривні воно повязане зі СПЕКУЛЯЦІЄЮ КУРСОМ ГРИВНІ. В наслідок "зміцнення" гривні світові ціни не змінилися в доларах, а от повернути їх гривню до "зміцнення" вже не вийде. В наслідок чого промисловість втратила понад 7млрд. дол. Вітання Коломойші та його виборцям.

3

Падіння промисловості, це, передусім, нездатність уряду ефективно використовувати господарський комплекс країни для продукування ВВП. Адже і на сьогодні Україна виробляє на 30% менше ВВП ніж це було 30 років тому. Причин багато, а саме: корупція; нераціонпальне використання ресурсів; платня тим, що безпосередньо виробляють ВВП у десятки разів менше ніж тим, що розподіляють витрати і керують господарським комплексом; нездатність створити належні умови для розвитку малого і середнього бізнесу в країні, а також відсутність знань та зацікавленості у модернізації господарського комплексу країни тощо. Без зазначеного, зовнішні фактори мають другорядний лише вплив.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: