fbpx
Сьогодні 28/05/2020 20:28
19:17 02 Лис 2019

В Україні обрали голову "Союзу лівих сил"

"Союз лівих сил" обрав нового голову партії, ним став голова "Публічного аудиту", адвокат, телеведучий Максим Гольдарб.

Про це повідомили в прес-служіння СЛС, повідомляє "УНІАН".

"Нам зараз необхідна соціальна держава, а саме ліва ідеологія забезпечує створення та функціонування такої держави – це доведено історичним досвідом. Реальні факти вказують, що люди їдуть з України, вони занадто часто хворіють і не можуть врятуватися, а значить, швидко вмирають – і провокує це саме нинішня державна машина", – сказав під час з'їзду партії Максим Гольдарб.

"Нас весь цей час привчали жити по-мінімуму: мінімальні зарплати, мінімальні пенсії, мінімальний прожитковий мінімум, мінімальні люди, мінімальні діти, мінімальне життя, мінімальна країна, мінімальні витрати на себе. Це абсурд. Я хочу, щоб було по-іншому, по-максимуму, – максимум життя, максимум в житті – максимум дітей, максимум здоров'я, довголіття, максимум багатств в країні, максимум доходів і добробуту, закону, максимум покарання для негідників. Максимум справедливості", – додав він.

Гольдарб СЛС

Як підкреслив політик, важливим пріоритетом роботи СЛС буде захист малого і середнього бізнесу, який генерує найважливішу частину вітчизняного ВВП.

"Українські підприємці – люди розуму, дії і волі. Вони трудяться на благо своєї країни, родини, колективу і стурбовані тим, як створювати доданий продукт і як забезпечити своїх працівників. Вони можуть, хочуть і намагаються працювати чесно і їм не потрібно нічого, крім нормальних умов для праці і щоб держава не лізла в їхні справи", – підкреслив новий голова СЛС.

На переконання Гольдарба, державні органи не роблять нічого, щоб зупинити виїзд наших людей з України, їх зубожіння або швидку смерть.

"Україна обезлюдюється, стаючи зручним, розчищеним від непотрібного населення плацдармом для експансії іноземного технологічного капіталу. Так в 21 столітті, спеціально створеними умовами, при потуранні місцевої влади захоплюються території і нацбогатства нашої держави", – стверджує він.

Як зазначили в СЛС, "ліві" ініціюють створення Фонду національних багатств з особовими рахунками на кожного громадянина, куди будуть нараховуватися і де будуть накопичуватися його частини від доходу. Незабаром вони представлять оновлену програму партії, "з урахуванням всіх викликів, які сьогодні стоять перед нашою державою". Також СЛС буде працювати над об'єднанням всіх "лівих сил" в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

18 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

Судячи по фото з одіозних представників політикуму ще часів янук0воча, то це буде ще той "союз" за відродження СРСР, і це в час війни, коли РФ генерує гібридність таких провокаційно диверсійних організацій в нашій країні, аби зомбувати лохів знову до "союзу" в орді.

2

Після останніх президенських та верховнорадівськи виборів, де 74 - 75% народу українського показали за кого народ, всім нелівим і злодюгам-ворюгам, яких вони (неліві) обслуговують та охроняють, нічого незалишається як гадити на дійсних героїв ВОВ, і загиблих і ще живих, та прославляти "хероїв схронів", про яких написано правдиво, як про бандитів їх же земляком ВІктором Поліщуком книгу "Гірка правда. Злочини ОУН-УПА", видану в Торонто ще десь у 1985 х роках.

Але за біологією визначено вже давно - оскаженілі тварини довго не жиють, від сказу руйнується мізкова речовина і гине тварина.

Кому не все зрозуміло, дивіться от прямо зараз на Інтері як на честь визволення України від фашистської напасті та їх прислужників вшановують дійсних героїв Великої Вітчизняної ВІйни та Другої світової війни.

Та ще: Куди ви, пад.и поділи вже 1 млн. народу українського. І в першу чергу - молодого покоління.

3
Гість

От за таким сумбуром фраз, мов би словесний понос, як в таких ХВВР, що вказує на відсутність розуму, а лише примітивного впливу старих пісень, де змішані зелені мухи, ліве лайно, і наші справжні Герої, які захищали країну від ординської навали московії, в різні часи, а особливо, зараз, щоб знову "ліва" авантюра не завела нас на вчорашній шлях руйнування нашої нації і країни - і проявляються гібридно-ідеологічні вуха кремля, з копитами його чорта, який в лобовій сутичці не зміг нас здолати, та тепер запустив новий проект для отаких лохів, що залипають до "Інтеру", аби вже через "лівих", часів януковичей, нагидити нам з середини. Ми вже це проходили, як за барвистими лозунгами втілюють ординське рабство, та не вийде більше такого, бо хто ковтнув хоч раз ковток волі, ніколи не піде на таке лайно, як би там не блювали старі "совки", ридаючи за їх колишньою отакою саме "лівою" імперією рабів, де за них все вирішували їх вожді - рабовласники. А рабів до Раю не пускають! І чим лютіше лають ці совкові пси на "лівих" ланцюгах, тим значить ми ще тільки більше праві.

4
Гість

Та то просто отакі ліві ХВВР-провокаторі тільки дають зайвий привід розбити всю оту їх "левізну", та ще і писану лівою рукою отаких вгодованих "лівих" пик часів януковичей.

5
Гість

За красивими гаслами знову тулять дорогу в ад до союзу з ордою, судячи ще і зтих, хто на фото.

6

А у куди ти г..да вистелило дорогу тринадцяти-чотринадцяти тисячам цивільного люду з обох боків Дон-Лугу та ще чотирьом тисячам різних військовообразних з нашого боку та стільки ж по той бік.

Та куди вистелила дорогу сотням та тисячам великих і малих підприємств промисловості та сільського господарства від яких залишило цегляні руїни та урвища чмища залізобетонні.

7
Гість

А ти куди "г...да" ХВВР зібралося, і по якій дорозі з отакими під..сами "неоленіними", що їх тільки пики видають, знову до тієї орди, яка для таких лохів саме і виклала вже дорогу на кістках 14 тисяч наших загиблих громадян від ординської війни. І ті самі руїни ще в часи янук0воча такі "ліві" пики і залишили від наших підприємств, набиваючи кишені цьому клану янук0воча, звідки вони і вийшли. То знову цією дорогою лише за красивими гаслами до "комунізму", який кістками нашого народу вже загатив всю нашу землю. Сказав би, що треба включати мізки, та не бачу що там і включати таким лохам.

8
Гість

Та цим всім ХВВР, треба частіше міняти руку, а то на одній лівій вже мозолі з*являться. З цього приводу хай до І. Киви звернуться, він спец з таких справ. )))

9
Гість

Чергова замануха для лохів, аби знову набити свої кишені, як в часи януковича, звідки ці "ліві" і вийшли, дивлячись на лідерів-підарів з цього фото.

10
авіація

чергова русько-жидівська п`ята колона на підмогу жидам зеленської чуми ! Бо Янелоху важко вже дурити українців, ті вже зрозуміли, що "слуга" то путінська маріонетка ...

11
Сергій

Знову популісти підараси, гидко уже від вас, як ви це зробите? детельний план дій в студію!!!

12
інженер

.......не вірю паразитам! Треба самим створювати ВВП, а не жити за рахунок робочого люду....Тільки трударям та вченим вірю!

13
Гість

Саме так, бо дивлячись на одіозні фігури часів януковичей з цього фото, то це саме такі паразити в привабливій обгортці.

14
Бывалый

Левая идеология? Вернем совок левых сил, что-ли?

15
інженер

Воно б "ліва" теж мала немалі позитиви.......Однак де ПРОГРАМА цих "ленінів"?? Прості паразити......

16
Гість

Не такі вони вже і прості, дивлячись на їх забезпечене минуле, бо на такі авантюри для лохів потрібні і чималі гроші, майже, як по леніну, тільки у того за гроші германських банкірів, а тут - за гроші кремлівських.

17
Гість

А может просто Бывалых дураков уберут ?

18
Гість

Може краще лівих лохів прибрати, аби в часи війни з кремлівською ордою отакі не дуркували різними союзами, та не йшли на поводу у ідеологічно- диверсійних підривників ординського "руськаміра".

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: