План на неделю: лучшие образовательные ивенты 20-26 августа
А небо плаче грозами, грозами, грозами…Колись давно саме про грози співав Віталій Козловський, але судячи з погоди, то у неба літня депресія. У цей святковий тиждень ми сподіваємося, що грози припиняться, сонечко засяє і ми з повним розмахом відсвяткуємо День Незалежності нашої Батьківщини.
День Незалежності має особливу цінність для кожного українця і є не просто черговою історичною датою в календарі – це символ свободи і єдності, міцна основа для розвитку нашої держави. Ця дата стала новою точкою відліку і у кожного з нас є можливість починати з себе, з власної незалежності. Яким чином? Бо незалежність – це можливість бути лідером, який має право приймати самостійні рішення на благо суспільства, в якому живеш, розділяючи з народом спільну відповідальність за всі вчинки і рішення, які приймаєш ти і твоя країна.
А поки до свята ще кілька днів ми пропонуємо пірнути у дощ з освітніх заходів цього тижня.
Що: Мозок: інструкція із правильного використання
Де: ПеремогаSpace
Коли: 21 серпня о 19:30
Вхід: 350 грн
Цим органом ми користуємося щодня і від його роботи залежить наше сприйняття світу і дійсність. З розвитком науки фахівці почали застосовувати принципи та механізми роботи мозку у маркетингу, економіці та інших галузях. Однак головне питання постає таким чином: як переваги та можливості нашого мозку використовувати повсякчас у звичайному житті?
На цій лекції штормити мозок будуть такими темами:
- Що варто знати про мозок сучасній освіченій людині, для того щоб бути більш успішним вдома і на роботі?
- Як працює мозок: зазирнемо всередину;
- Що означає «пластичність» мозку?
- Як краще щось запам'ятати?
- Чому ми всі такі різні?
- Як утримувати чиюсь увагу?
Після лекції ваш мозок усвідомить своє значення та допоможе вам прожити довше та краще.
Що: Емоційний інтелект. Техніки впливу на емоції інших людей
Де: FREUD HOUSE club
Коли: 22 серпня о 19:00
Вхід: 250 грн
Емоційний інтелект викликає багато спірних питань. Методи, прийоми, наукова база і т.д. Однак велика кількість фахівців присвячують все життя роботі над ним. Тренер Ден Дубравін один з них. Ден має понад 100 науково-популярних статей в сфері психології емоцій. Понад 15 років тренерської бізнес-практики в великих національних компаніях України.
На лекції будуть підняті питання:
- Що таке емоційний інтелект (EQ) і як він працює?
- Чому сильні емоції заразні?
- Для чого люди впливають на емоції один одного?
- Що робить нас вразливими перед впливом на емоції?
- Як захистити себе від впливу на емоції з боку інших людей?
Спробуйте разом з іншими відкрити в собі емпатію, знаходити невидимі ниточки у розмовах з іншими, щоб грамотно спілкуватися і розуміти оточення.
Що: Як створювати тексти та контент для культурних проектів
Де: Chasopys EduSpace
Коли: 25 серпня о 12:00
Вхід: 500 грн
Всі час від часу пишуть. Хтось це робить по роботі, хтось пише пости у соціальних мережах, а для когось це сенс життя – бути почутим. Для всіх, а особливо людей, що працюють у медіасекторі буде мега корисно відвідати воркшоп у суботу. Як встигнути адаптувати текст під різні проекти та цілі. Чому одні тексти чіпляють з перших слів, а інші вбивають інтерес одразу.
Контент – король, і в цьому все менше сумнівів. Навіть якщо у вас не виходить писати як Бог, це не страшно. Необхідно докласти не так багато зусиль, щоб перетворити текст на шедевр.
На воркшопі акцент буде зроблений на текстовому контенті та роботою з різними його видами, аналізом контенту відомих культурних та соціальних проектів.
Програма воркшопу:
- як працюють комунікації у сфері культури та як культурним проектам комунікувати ефективніше
- як змінюється медіа споживання та що це означає для тих, хто працює з контентом
- яким може бути контент та нащо вам контентна стратегія з чого почати розробку контентної стратегії та чи можливо оцінити її результативність
Що: Інсайди з Кремнієвої долини: кар`єра у Data Science & Analytics
Де: Креативний простір "Часопис"
Коли: 22 серпня о 19:00
Вхід: 250 грн
Одразу попереджуємо, що робоча мова заходу – англійська. Робота у Data Science and Analytics сьогодні асоціюється з престижем і багатством. Але як багато роботи стоїть за цими словами. 22 серпня є унікальна можливість поговорити з експертами, що приїхали з Батьківщини відкритих даних – Шилом Дандекаром та Світланою Хуткою. Шил Дандекар працював з генетичною компанією 23andMe, вчився в MIT та є експертом з BioTech, FinTech. Світлана Хутка – засновниця та CEO U.World Foundation. Здобула освіту у kmbs, Stanford Graduate School of Business.
Спікери з Кремнієвої Долини поговорять з вами про:
- кар'єру у Data Science and Analytics (напрямки BioTech, FinTech, Gov/Social Tech);
- які існують публічні джерела відкритих даних та як з ними пр ацювати;
- тренди в напрямку аналізу даних;
- маркетинг, конкуренція, інновації: значення аналізу даних;
- та багато іншого.
Чудова можливість відкрити для себе світ аналізу від кращих.
Що: Про шрифти для недизайнерів vol. 1
Де: ПеремогаSpace
Коли: 22 серпня о 19:00
Вхід: 100 грн
Шрифти. Ніби все зрозуміло: Times New Roman, Cambria, Arial. Це все добре, але це тільки основа основ. А який шрифт підібрати на презентацію або які букви мають бути на афіші. Це завжди проблема підібрати правильний шрифт. Але уявіть собі, існують експерти з шрифту. Знайомтеся, Орнела Оставпенко – графічна дизайнерка, каліграфиня, співзасновниця дизайн-агентства SUPERCONDUCTIVE
Каліграфиня розповість вам про все від початку: що таке шрифт, типи шрифтів, чому не буває поганого шрифту. Дізнаємося, як компонувати шрифти, вирівнювання: зліва, справа чи посередині? Що не можна робити зі шрифтом? А ще де шукати натхнення та у яких інструментах можливо робити презентації.
SMM, PR, маркетинг, вам точно сюди!