fbpx
Сегодня
13:36 27 Янв 2021

После инаугурации Байдена в Украине открыли два дела против президента США и Порошенко, - адвокат

English version here

Фото УНІАН

Новые производства в отношении Петра Порошенко и новоизбранного президента США Джозефа Байдена были открыты через два дня после инаугурации президента США.

Об этом сообщил адвокат Порошенко Игорь Головань, передает "Интерфакс".

"20 января этого года украинцы вместе с целым миром смотрели инаугурацию нового президента Соединенных Штатов Байдена. Смотрели с большими надеждами на углубление сотрудничества нашей страны со стратегическим союзником. Поскольку во время каденции пятого Президента Украины Порошенко и тогдашнего вице-президента Байдена это сотрудничество было очень положительным и полезным для нас", — напомнил Головань на брифинге.

"С определенной радостью — как мы теперь видим, лицемерной, смотрели на эту инаугурацию и в Офисе действующего президента Зеленского. Почему я говорю "лицемерной"? Потому что уже 22 января, через два дня после инаугурации президента Соединенных Штатов, было зарегистрировано два новых уголовных производства, касающиеся якобы вмешательства в деятельность бывшего генерального прокурора Украины Шокина со стороны пятого президента Украины Порошенко и нынешнего президента Соединенных Штатов Байдена", — сообщил он.

"Кто же исполнители этой провокации? А исполнители все те же. Признанный международным сообществом агент государства-агрессора Деркач, Печерский суд и действующая украинская власть, которой манипулируют агенты государства-агрессора… То есть опять пытаются разрушить такого рода провокациями стратегическое партнерство между Украиной и США", — резюмировал Головань.

Агентство "Интерфакс-Украина" сообщило, что отправило запрос в Офис генпрокурора Украины по поводу этой информации, а в суде не смогли подтвердить или опровергнуть информацию об открытии таких дел.

Рубрика:
Политика

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

7 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
євгеній

НАША БУДЕННІСТЬ. Ой, у дітячому садочку в старшій групі знов шухер. Там отой Деркачок, він знов кіпішує. Не може ніяк вгамуватися. От бачте, не подобаються йому оті байдануті рошенки і годі. Давай, кричить, до суду їх - "імперіалістичних капіталістів". А кіпіш підняв мабуть тому, що на підтримку місцевих суддівських розраховує. А марно! Адже зрозуміло, що сьгодні резону від його кіпешу чорт ма, Бо "імперіалізм" зараз лише набирає силу і йому начхати на Деркачочка кремлівського пахана. Виникає лише питання, а де отой його корешок, що у цій справі його раніш підтримував? Ну той, мама котрого так полюбляє швидкість. Мабуть що відсижується на АЗС "У Бєні". Складається враження, що з цього гвалту ажнічогісенько не вийде.

2
Орест

"Видать она сильна, раз лает на Слона?!" Памятаєте про слона і моську? Якщо зміст даної публікації правдивий, то можна припустити, що в осіб, які готували і підписували ці справи проблеми з психічним здоровям. Це не жарт. Їх роботодавці мали б задуматись, чим це закінчиться для них же та швидко зробити кадрові висновки.

3
Гонта

Дилетантство і непрофесіоналізм команди ЗЕ не має меж. Проросійська п'ята колона(Деркач,Дубинський,
Медведчук,Єрмак,Портнов) визначають внутрішню і зовнішню політику країни - це факт!. В ситуації, коли підтримка України у США може зрости, Клоун робить все,щоб це не відбулося. Трамп в кінці своїх повноважень
"подякував" Клоуна за підтримку плівками Деркача. Тепер черга - за Байденом!

4

Команда Зеленського не спить ночами та думає ,як можна ще нагадити тій Україні . У дурнів завжди манія величі на першому місці. Люди, які ходять жебраками по всьому світу та будують фінансову піраміду в середині країни , що приведе однозначно до краху держави ,намагаються грати у велику політику .Тому всім українцям на виборах потрібно дуже уважно вивчати кандидатуру за яку голосуєте .

5
Михайло

Молодці потрібно відкривати кримінальні справи і доводити їх до суду і нехай злодюга ПОРОХ і америкос доказують як собаки крали і що зробили з народом України, що сьогодні від їхнього керівництва держава і простий народ в задниці та плюс сьогоднішні безмозглі дальше крадуть і людей рахують за бидло. Всіх до ПУТІНА злодюг, а там місмця в тайзі багато.

6
Игорь

Просто подумайте кому это выгодно,канечно Коломойскому!

7
Одесситка

...смело...очень смело...

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: