fbpx
Сьогодні
Слухай 10:20 28 Лют 2023

Подкаст Рішуча Миколаївщина: рік допомоги миколаївцям очима організації "Миколаїв Добро"

Питання безпечного життя цивільних та забезпечення їх усім необхідним лишається одним з ключових у Миколаєві.

У новому епізоді подкасту "Рішуча Миколаївщина"  Владислав Фарапонов говорить з Олексієм Баздирєв, одним із засновників організації Миколаїв добро. Олексій ділиться лайфхаками щодо роботи організації, яка виросла зі сторінки у соцмережах, що вже цілий рік допомагає гуманітарною допомогою. Учасники подкасту діляться порадами, як не вигоріти на волонтерській роботі, та як у Миколаєві бачать перемогу України.

Слухайте п'ятий випуск тут: 

"Рішуча Миколаївщина" — це серія подкастів про людей, що творять історію та формують поствоєнне майбутнє півдня України.

Випуски подкасту "Рішуча Миколаївщина" виходять на онлайн-медіа рішень "Рубрика". Послухати подкаст можна на популярних платформах:

Автор подкасту: Владислав Фарапонов

Серія подкастів "Рішуча Миколаївщина" створена за фінансової підтримки Європейського Союзу і Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Вміст подкасту є одноосібною відповідальністю Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу і Федерального Міністерству економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

3
611

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: