fbpx
Сьогодні
Редакційне 11:35 01 Лип 2024

SoJo Europe: “Рубрика” увійшла в першу загальноєвропейську когорту журналістики рішень

English version here

Разом із ще дев'ятьма іншими редакціями від Португалії до Нідерландів "Рубрика" сформувала об'єднання медіа, що просувають журналістику рішень у Європі

"Рубрика" — серед провідних європейських видань, що розвивають журналістику рішень та просувають конструктивні підходи у медіа. До когорти SoJo Europe (Журналістика рішень: Європа) увійшли 10 редакцій зі всього континенту. Кожна з редакцій вносить власну перспективу та інсайти з медіаландшафту своєї країни, що допомагає розвивати спільне бачення та підходи у європейській журналістиці. "Рубрика" тут представляє Україну.

Серед інших членів когорти — Maldita.es (Іспанія), RADAR Magazine (Італія), Ekonews (Чехія), Radio FM99 (Литва), Vers Beton (Нідерланди), Slow News (Італія), Mensagem de Lisboa (Португалія), Scena9 (Румунія) та Lavialibera (Італія).

SoJo Europe:

У когорті її медіачлени проходять тренінги та навчання, аби вдосконалити свою роботу, а також втілюють спільні транскордонні журналістські проєкти. "Рубрика" вже створила партнерство з румунськими колегами зі Scena9. Разом ми представимо спільний матеріал-розслідування, що також пропонуватиме рішення для розв'язання екологічної проблеми, яку розділяють наші країни і яка актуалізувалася після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Результат нашої співпраці покажемо вже цього вересня!

Участь у когорті та подібних проєктах надзвичайно важлива для нас — адже так "Рубрика" може ще гучніше розповідати про Україну, наші проблеми та рішення, які українці знаходять щодня у боротьбі за вільне та незалежне майбутнє. Нагадаємо також, що "Рубрика" має англомовну версію сайту.

Довідка: Створення когорти відбулося в рамках програми SoJo Europe (Журналістика рішень: Європа), яку втілює Transitions — чеська медіаорганізація, що просуває підхід конструктивної журналістики у Європі. Проєкт "Конструктивні новини: сприяння журналістиці рішень по всій Європі" фінансується Європейською комісією та втілюється Transitions і за підтримки трьох інших організацій — Journalismfund Europe (Бельгія), Constructive Institute (Данія) і Південно-Східна європейська мережа професіоналізації медіа (SEENPM).

161

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: