fbpx
Сьогодні
22:25 07 Гру 2023

Міністерство оборони уклало угоду про співпрацю з robota.ua: навіщо це рішення

Фото: Міноборони

Міністерство оборони України підписало угоду про співпрацю з рекрутинговою компанією robota.ua: на сьогодні це вже третя така домовленість.

Про це повідомили у Міноборони, пише Рубрика.

У чому проблема?

На початку листопада поточного року Міністерство оборони України оголосило про затвердження нової концепції набору в армію, яка, зокрема, передбачає відмову від термінової служби та запровадження рекрутингу.

Затверджена концепція є рамковим документом, який визначає бачення того, як конкретно розвиватиметься система роботи з особовим складом. Концепція передбачає розробку дорожньої карти, яка опише термін її реалізації на період до 2028 року.

Вишкіл, про який йде мова у Концепції, не замінить призов, він дасть змогу кожному українцю набути навичок для захисту – себе, своїх близьких і країни.

Окрім того, сьогодні ЗСУ також потребують дуже багато спеціалістів із цивільними спеціальностями. Це і водії, і слюсарі, і газозварники, і будівельники.

Яке рішення?

Рекрутингові компанії нададуть можливість підрозділам набирати фахових військовослужбовців, які мають відповідний досвід в цивільному житті.

Тому Міністерство оборони України підписало вже третю угоду про співпрацю з рекрутинговою компанією – robota.ua.

"Дуже приємно, що дедалі більше компаній залучається до нашого спільного проєкту рекрутингу", наголосила заступниця Міністра оборони Наталія Калмикова.

Як це працює?

В оборонному відомстві розповіли, що за останні тижні кількість вакансій Збройних Сил України на платформах з пошуку роботи та відгуків на них суттєво зросла і продовжує демонструвати позитивну динаміку.

"ЗСУ нині потребують фахівців у різних сферах. І є багато людей, які хочуть долучитися до війська за зрозумілим алгоритмом саме туди, де їхній цивільний досвід буде найзатребуванішим", пояснила посадовиця.

Robota.ua вже запустила окремий спецпроєкт, з інформацією щодо рекрутингу та вакансій в ЗСУ.

На сайті спецпроєкту можна самостійно обрати підрозділ і посаду, відгукнувшись на вакансію, що відповідає професійному досвіду рекрута.

Зазвичай на рекрутингових компаній представлені вакансії абсолютно різного профілю: від бойових і медичних до креативних та айтішних.

Сучасні підрозділи потребують:

  • відеографів,
  • піарників,
  • бізнес-аналітиків,
  • UI/UX-дизайнерів,
  • HR-менеджерів,
  • IT-розробників,
  • водіїв цивільного та військового транспорту,
  • саперів,
  • розвідників,
  • снайперів,
  • лікарів,
  • інших спеціалістів.

"Для нас дуже велика честь доєднатися до цього проєкту. Зараз дуже важливо допомагати створювати в Силах оборони України сучасну систему рекрутингу і бути частиною цього процесу.

Ми розуміємо, що Збройні Сили потребують не лише людей на передовій, а ще, наприклад, кухарів чи спеціалістів з логістики. В цьому ми будемо допомагати всіма можливими силами, адже розуміємо, що зараз усі мають працювати на перемогу", – наголосив Генеральний директор robota.ua Валерій Решетняк.

Нагадаємо, платформа з працевлаштування та рекрутингова агенція Lobby X пропонує альтернативний метод долучення до війська, що дозволяє самостійно обрати підрозділ і посаду для несення служби. Для цього достатньо надіслати резюме на бажану вакансію.

Окрім того, Міністерство оборони та найбільший український сайт з працевлаштування Work.ua підписали меморандум про співпрацю. Відтепер рекрутинг до Збройних сил України проводитимуть на платформі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: