KIDDISVIT запустив благодійний проєкт “Шеврони Героїв”

10% з продажу мілітарі-машинок TechnoDrive передадуть на захист українських військових.

Про це інформує Рубрика.

У чому проблема?

Щодня військові, ризикуючи власним життям, виборюють незалежність України, захищають рідну землю та кожного з нас. І самі потребують захисту.

Тому ми не маємо права втомлюватись підтримувати наших героїв.

Яке рішення?

KIDDISVIT запустив благодійний проєкт "Шеврони Героїв" від KIDDISVIT.

Мета – передати частину з продажів на антидрон системи РЕБ для захисту військових України. 

Як це працює?

Компанія створила колекційну серію машинок TechnoDrive з шевронами різних підрозділів.

В першій колекції 16 моделей з шевронами славетних підрозділів України. Серед яких:

  • бригади наступу Національної Гвардії України,
  • Головне управління розвідки Міністерства оборони України,
  • Хартія,
  • Холодний Яр,
  • Птахи Мадяра.

Протягом року з'являться ще декілька колекцій авто з шевронами різних військових підрозділів. Всього буде 50 шевронів.

Кожна модель авто лімітована та погоджена керівництвом Збройних Сил України та Національної Гвардії України.

З продажу кожної машинки компанія KIDDISVIT направить 10% на закупівлю антидрон систем РЕБ для захисту військових України.

"Ми багато спілкуємось з військовими, допомагаємо, дружимо і бачимо з яким трепетом вони ставляться до шевронів своїх бригад. Це важливий символ братерства та приналежності до підрозділу. Військові носять шеврони в умовах цивільного життя – це про повернення додому. Цим проєктом ми висловлюємо повагу та вдячність всім героям, які захищають Україну. І робимо свій внесок у наближення Перемоги – щоб наші хлопці та дівчата були під захистом та повернулись до рідних. Ці машинки військові даруватимуть, як презенти з символікою своїх бригад волонтерам, побратимам з інших батальйонів та взводів. Через Шеврони Героїв ми прагнемо донести історії військових підрозділів, які вписали своє ім'я в перебіг війни. Та віримо, що ці машинки надихатимуть майбутні покоління оберігати свою країну", – Павло Овчинніков, CEO KIDDISVIT.

Підтримати благодійний проєкт і придбати іграшки можна на сайті  https://www.technodrive.ua/ та у найбільших мережах України:

Будинок Іграшок, Аврора Мультимаркет, АНТОШКА, АТБ-маркет, Епіцентр, MYplay, Чудо Острів, ROZETKA, OKKO, MAUDAU, Мережа АЗК "WOG", UPG, Comfy, STYLUS.ua та інші.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що KIDDISVIT та мережа мультимаркетів Аврора запустили колекцію мілітарі авто TechnoDrive з символікою ЗСУ. Мета — передати кошти на відбудову України через UNITED24.

Також Рубрика повідомляла, що компанія KIDDISVIT и Аврора мультимаркет передали 1 785 000 грн на облаштування укриттів в школах.

Свіжі дописи

  • Новини

У Києві відбувся закритий показ документальний фільм про успішну операцію нацгвардійців на Харківщині

У столиці пройшов закритий показ документальної стрічки "Рух почався", яка розповідає про наступальну операцію бригади… Читати більше

Sunday April 27th, 2025
  • Новини

Учителька зі США встановила світовий рекорд зі швидкісного дихання вогнем

Світовий рекорд зі швидкісного дихання вогнем встановила колишня пожежниця та вчителька зі Сполучених Штатів Редерле… Читати більше

Sunday April 27th, 2025
  • Новини

Трамп був налаштований на зустріч із Зеленським у Ватиканіі, щоб просувати переговори щодо мирної угоди, – Волц

Американський президент Дональд Трамп домагався особистих переговорів з українським лідером Володимиром Зеленським у Ватикані під… Читати більше

Sunday April 27th, 2025
  • Новини

Зеленський: світ має посилити тиск на росію заради миру

Президент Володимир Зеленський заявив, що скоро буде вже пів сотні днів, як кремль ігнорує пропозицію… Читати більше

Sunday April 27th, 2025
  • Новини

Воїни Сил спецоперацій у Курській області знищили групу російських військових та взяли полонених

На Курщині військові Сил спеціальних операцій знищили групу російських морських піхотинців та взяли двох полонених.… Читати більше

Sunday April 27th, 2025
  • Новини

У Південній Кореї опозиція оголосила свого кандидата у президенти країни

Колишній лідер Демократичної партії Лі Чже Мьон у неділю, 27 квітня, переміг на президентських виборах… Читати більше

Sunday April 27th, 2025