fbpx
Сьогодні
11:55 15 Вер 2023

Підприємці-ветерани і ВПО зі сфери громадського харчування можуть отримати гранти до 100 тисяч грн

English version here

Конкурс бізнес-ідей "Роби своє з Kurator" для HoReCa для підтримки бізнесу, який постраждав під час війни або який розвивають військові, стартує 22 вересня.

Про це інформує Рубрика.

У чому проблема?

Малі та середні підприємства відіграють ключову роль у створенні локального попиту на товари та послуги. Це, своєю чергою, активізує обіг грошей у місцевому господарстві та підвищує соціально-економічний рівень місцевих громад. В умовах повномасштабної війни розвиток підприємців у регіонах є пріоритетною політикою для збереження добробуту громадян, а також підтримки економіки країни.

Розвиток місцевих бізнесів також сприяє:

  • збільшенню робочих місць,
  • сплаті місцевих податків та зборів,
  • формуванню ресурсу для пенсійного забезпечення, що особливо важливо в умовах економічних труднощів, викликаних війною.

Яке рішення?

Підприємці-ветерани, внутрішньо переміщені особи і бізнеси, які постраждали від російської агресії, матимуть шанс отримати фінансування своїх проєктів у сфері харчування. Організатори конкурсу благодійний фонд "МХП — Громаді" та бренд Kurator виділять 1 мільйон гривень сумарно на найкращі ідеї переможців.

До участі в конкурсі прийматимуть бізнес-ідеї підприємців з галузі HoReCa (заклади харчування, готелі, кейтеринг). Подати їх можуть представники українського малого та середнього бізнесу з 13 областей України, зокрема з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

"Наш конкурс бізнес-ідей "Роби своє" цьогоріч суттєво масштабувався. Весною спільно з Українським ветеранським Фондом Мінветеранів у межах проєкту #Варто "Робити Своє" надали гранти для ветеранів і членів їхніх родин — підтримали бізнеси в регіонах. А зараз запускаємо ще один конкурс — для сфери харчування. Такий запит на гранти демонструє, що українці хочуть працювати, створювати робочі місця та наповнювати місцеві бюджети. І ми, маючи експертизу в цьому, готові надати всебічну підтримку в розвитку локального бізнесу", — зазначила Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду "МХП — Громаді".

Як це працює?

Завдяки мікрогрантам підприємці зможуть започаткувати новий бізнес і масштабувати або ж релокувати вже наявний. До кожної ідеї є важливі вимоги: вони мають бути інноваційними, а також передбачати створення робочих місць і мати соціально-економічний ефект для громади. У процесі відбору експерти конкурсу "Роби своє з Kurator" оберуть від 10 переможців, кожен з яких отримає до 100 тисяч гривень для своєї справи.

Після старту конкурсу організатори допомагатимуть учасникам з заповненням заявок під час консультацій на вебінарах.

"Мікропідприємництво — ключ до відновлення економіки в районах зруйнованих війною й загалом основна рушійна сила процвітання України. МХП у напрямі HoReCa будує системну підтримку малих і середніх бізнесів. Ми сприяємо навчанню та підготовці кваліфікованого персоналу, пропонуємо продуктові рішення, що оптимізують процеси на кухні, будуємо партнерство української галузі HoReCa. Конкурс «Роби своє з Kurator» — продовження цієї системної роботи. Ми спостерігаємо, як швидко в Чернігові, Сумах, Харкові, інших містах відкриваються мікропекарні, кавʼярні, шаурмові — усе, що може швидко задовольнити споживача в умовах браку часу та умов. І готові підтримати ті бізнеси, які не зупиняються і хочуть розвиватися", — прокоментувала Наталія Шадчнєва, керівниця Центру розвитку HoReCa МХП.

Деталі та умови участі можна знайти на офіційному сайті конкурсу.

Довідка

Навесні 2022 року організатори конкурсу "Роби своє" підтримали 80 бізнес-проєктів на загальну суму понад 7,4 мільйона гривень. А торік Благодійний фонд "МХП — Громаді" надав фінансову допомогу на понад 6 мільйонів гривень для 74 мікробізнесів.

Нагадаємо, Google повернув на свої карти можливість українським підприємцям реєструвати бізнес у Google Maps і користуватися Google Business.

Також повідомлялось,  що українських жінок-підприємиць запрошують на безкоштовний Марафон свідомого бізнесу "Маркетинг".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: