fbpx
Сьогодні
22:58 17 Бер 2023

Радбез ООН не допустив до участі в засіданні так звану "представницю днр"

Рада безпеки ООН проголосувала проти участі в її засіданні так званої представниці "днр" з прав людини дар'ї морозової.

Про це повідомляє Укрінформу.

"За висловилися 4 члени Радбезу, "проти" – 8, утрималися – 3″, – йдеться у повідомленні.

Проти участі так званої представниці "днр" виступила постпред США при ООН Лінда Томас-Грінфілд, оскільки Радбез жодним чином не може легітимізувати окупацію території України.

Оскільки це процедурне питання, його винесли на голосування (без використання права вето). Рішення Ради безпеки з процедурних питань вважається ухваленим, якщо за нього подано голоси 9 з 15 членів Ради.

Як повідомили в дипломатичних колах, росія намагалася залучити для участі в засіданні РБ морозову для відвернення уваги від видання суддями Міжнародного кримінального суду ордера на арешт президента росії володимира путіна.

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: