fbpx
Сьогодні
13:44 14 Лют 2023

Бучанська дитяча школа мистецтв отримала потужний генератор від благодійників із Німеччини та України

Бучанська дитяча школа мистецтв ім. Левка Ревуцького отримала генератор для забезпечення безперебійної роботи дитячого мистецького закладу в умовах тривалої відсутності електроенергії. Допомога була надана Благодійним фондом BGV спільно з німецькими донорами — некомерційними організаціями #WeAreAllUkrainians та help alliance від Lufthansa Group. Новий генератор має потужність 87 кВт і забезпечить не лише постійне внутрішнє освітлення навчального закладу, але і підтримуватиме обігрів приміщень будівлі, оскільки заклад має сучасне електричне опалення. Загальна вартість генератора сягає 1,1 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Благодійного фонду BGV.

«Постійні обстріли росією об'єктів критичної інфраструктури та енергетичної системи призвели до того, що в населених пунктах України часто відсутнє електропостачання. Проблема стосується зокрема і Бучі та місцевої школи мистецтв, де викладачі не можуть належним чином, вчасно та якісно продовжувати навчальний процес. Відсутність світла, скасовані уроки, переведення навчання онлайн, холодні класи — все це призводить до того, що зі школи йдуть учні, зменшується кількість викладачів, а в подальшому, ми хвилювалися, навчальний процес у школі міг взагалі бути призупинений. Музика, малювання, хореографія — важливі, попри все. І для дітей, які переживають жахи війни, — це творча терапія та допомога, мистецтво підтримує і заспокоює їх. Тому ми дуже вдячні нашим донорам за світло і тепло. Цього генератора вистачить на автономну роботу школи в умовах відсутності електроенергії», — наголосили у Бучанській міські раді.

BGV Charity Fund

Нагадаємо, у вересні Благодійний фонд BGV Геннадія Буткевича та Бучанська міська рада підписали меморандум про співпрацю, згідно з яким фонд спільно з німецькими донорами — некомерційними організаціями #WeAreAllUkrainians та help alliance — відновлюють Бучанську дитячу школу мистецтв імені Левка Ревуцького. Загальне фінансування проєкту сягає понад 8 мільйонів гривень.

У рамках першого етапу станом на кінець 2022 року благодійники виконали комплексний ремонт школи, який включав відновлення покрівлі, парапетів, огорожі, ґанку, ремонт частини класів для занять та комунікаційних систем, а також перепланування та облаштування центрального санвузла, здійснили заміну вікон та частково дверей, встановили сучасні навігаційні елементи у приміщенні. Фонди закупили та передали команді закладу техніку — 20 ноутбуків, а також музичні інструменти для покращення матеріальної бази дитячої школи мистецтв. Коштами благодійників було облаштовано додаткові кабінети для музичних занять для збільшення кількості дітей, що навчатимуться в школі. Окрім цього, Благодійний фонд BGV спільно із німецькими донорами виконали низку робіт для облаштування інклюзивного простору та організації відповідного процесу навчання на базі Бучанської школи мистецтв, щоб забезпечити безбар'єрний доступ до всіх видів занять дітям із інвалідністю. А напередодні нового року благодійні організації оплатили 100 річних стипендій дітям для навчання у Бучанській школі мистецтв.

У рамках другого етапу співпраці, який заплановано на січень-квітень 2023 року, благодійники планують продовжити роботи для удосконалення та розширення інклюзивності дитячого освітнього закладу, а також відновити фасад.

BGV Charity Fund

Співпраця Бучанської дитячої школи мистецтв, Благодійного фонду BGV та німецьких донорів бере свій початок від 18 червня 2022 року, коли за ініціативи help alliance та за підтримки #WeAreAllUkrainians у Мюнхенській філармонії (Німеччина) відбулося музичне дійство «Concert For Tomorrow». Це був виступ зірок Мюнхенського симфонічного оркестру, який об'єднався спільно з українськими музикантами у рамках благодійного концерту. Серед українських митців були біженці, що втікали до Німеччини через війну в Україні. Концерт у філармонії продемонстрував солідарність з Україною, підтримку українських талантів, а також зібрав початкову суму коштів на відновлення Бучанської дитячої школи мистецтв. У серпні завдяки пожертвам пасажирів своїх рейсів до благодійного проєкту долучився головний спонсор ініціативи — національний авіаперевізник Німеччини Lufthansa.

Довідка:

Благодійний фонд BGV (BGV Charity Fund) заснований українським бізнесменом та меценатом Геннадієм Буткевичем для організації допомоги Україні під час війни та відбудови країни після перемоги. Фонд займається пошуком, закупівлею, юридичним супроводом і організацією доставки гуманітарної допомоги в Україну для тих, хто цього потребує — для дітей, вразливих верств населення, військових, для медичних закладів та волонтерських організацій. Фонд працює на захист, відновлення та розвиток України. Партнери BGV Charity Fund — це відповідальний бізнес як із України, так і з усієї Європи: благодійна організація співпрацює з компаніями у Німеччині, Італії, Австрії, Польщі, Румунії, серед яких лідери ринку, такі як Rossmann, Lidl, Billa.

help alliance — це благодійна організація Lufthansa Group та її співробітників. Як міжнародна компанія та частина німецької й міжнародної спільноти Lufthansa Group бере на себе відповідальність за актуальні соціальні виклики, що виходять за межі її фактичної діяльності. Наразі некомерційна організація охоплює понад 50 проєктів по всьому світу, які забезпечують доступ до освіти для соціально незахищеної молоді і дозволяють їм вести успішне, здорове та самостійне життя. Окрім фокусу на високоякісну освіту (ЦСР 4), help alliance також займається ініціативами з професійного навчання та розвитку підприємництва (ЦСР 8). За останні роки організація підтримала близько 150 проєктів. Робота help alliance базується на стандартах Конвенції ООН про права дитини та Цілях сталого розвитку (ЦСР) ООН до 2030 року. Проєкти фінансуються виключно за рахунок пожертвувань. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.helpalliance.org.

Некомерційна організація #WeAreAllUkrainians виникла на основі тимчасової ініціативи, яку Володимир Кличко заснував разом з Тетяною Кіль одразу після початку повномасштабної війни в Україні. Ініціатива під керівництвом двох директорів — Тетяни Кіль і Дьорте Круппи — впроваджує масштабні й довготривалі заходи та проєкти з великою мережею партнерів і волонтерів у Німеччині — як для людей в Україні, так і з України. #WeAreAllUkrainians також реагує на найнагальніші потреби в Україні, на яких у Києві фокусується Володимир Кличко. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.weareallukrainians.de

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: