Про це повідомляє Reuters.
Раніше ЗМІ повідомляли, що Європейська комісія попередила уряд Німеччини не схвалювати інвестиції китайської компанії Cosco в порт Гамбурга.
Після значного політичного опору угоді компроміс був досягнутий . Міністр економіки Роберт Габек був серед політиків, які заявили, що Німеччина повинна уникати китайських інвестицій у критичну інфраструктуру, якщо це можливо.
Прихильники угоди кажуть, що вона дозволить Гамбургу, де Шольц був мером протягом семи років, йти в ногу з портами-конкурентами, які також борються за китайську торгівлю і деякі з яких частково належать Cosco.
Це менше, ніж спочатку заплановані 35% акцій, на які претендував китайський судноплавний гігант, і відбувається за тиждень до поїздки канцлера Олафа Шольца в Китай.
Пекін раніше заявляв, що сподівається, що Німеччина розглядатиме угоду в "об'єктивному і раціональному світлі", не політизуючи економічні відносини.
Чоловіка, якого підозрюють у завданні ножових поранень п'ятьом людям у центрі Амстердама, ідентифікували як 30-річного… Читати більше
У рамках фестивалю "Діти України – дітям світу" до посольства в Чехії завітали юні таланти… Читати більше
Нещодавно в Одеській обласній клінічній лікарні провели унікальну операцію з імплантації електрода у серце 6-місячної… Читати більше
Європа має створити власну команду для перемовин щодо України, зокрема має бути призначений спеціальний представник… Читати більше
29 березня почалося часткове сонячне затемнення, яке можна було побачити з Гренландії, східної частини Північної… Читати більше
Для того, щоб забезпечити належне постачання газу для населення, підприємств і промисловості в Україні, норвезький… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.