fbpx
Сьогодні
22:51 16 Жов 2021

Шмигаль розповів, скільки коштує гектар землі в Україні

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що середня вартість землі в Україні складає 43,9 тис. грн.

Про це Шмигаль повідомив у Facebook.

За його словами, від початку запуску ринку землі проведено понад 28 тис. земельних угод.

"Загальна площа цих ділянок більш як 70 тис. га. Середня вартість за один гектар — 43,9 тис. грн. Ринок землі рухається: 7 млн громадян повернули право розпоряджатися власним майном. Заяви опонентів ринку землі виявилися безпідставними страшилками. 100 днів роботи ринку це чітко демонструють", – написав Шмигаль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Паї на землю в селі ділили таємно та по блату. В Сміщук Олександри Василівни (село Онопріївка, бувший Тальнівський район, тепер Звенигородський, Черкащина), яка працювала в сільській школі вчителем, померла в 2007 році) – посадові особи сільської ради вкрали пай на землю.
Згідно карти Держгеокадастру, дерибан земель села Онопріївка відбувався таємно.
Стороннім особам – не жителям села земля виділялась у корупційній змові бандою посадових осіб сільської ради села.
Сміщук О.В. зверталась до керівників сільської ради щодо виділення їй земельного паю, але їй постійно відмовляли, жодних заяв не приймали і не реєстрували, уникали з нею спілкування.
В той же час вибірково іншим педагогічним працівникам паї виділили таємно, Сміщук О.В. не повідомили, вона не знала про виділення земельних паїв вчителям. В архіві села відсутня відмова Сміщук О.В. отримати земельний наділ (пай).
Тепер вже нові керівники (староста на 10 сіл та сільський адміністратор) організували кругову поруку земельним шахраям, - підписали відписку №32 від 12.10.2021 р. де брешуть, нібито Сміщук О.В. не написала заяви, от їй землю і не виділили, відмовляються повідомити П.І.Б. посадових осіб, які голосували та приймали рішення щодо виділення паїв на землю, посилаються на «персональні дані» шахраїв, що вкрали в Сміщук О.В. пай на землю, утаємничили їх прізвища.
Вигадали підміну понять, адже щодо посадових осіб не діє Закон України Про захист персональних даних, а саме: п. 2 ст. 5: «Не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень».
Згідно кадастрової карти України землі с. Онопріївка в більшості випадків виділені не жителям села, а чужакам та шахраям сільської ради з їхніми родичами.
Відбулась корупційна змова посадових осіб з метою власного збагачення шляхом розкрадання земель села.
Є всі підстави вважати, що посадові особи органів самоврядування села Онопріївка створили корупційну схему для отримання неправомірної вигоди шляхом розкрадання земель села на власну користь, своїм родичам та стороннім особам.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: