fbpx
Сьогодні
20:13 13 Кві 2021

"Слуги народу" задекларували понад 1 млрд гривень готівкою, - КВУ

Народні депутати України із фракції "Слуга народу" задекларували 1 млрд. 103 млн. грн. готівкових коштів. Інформація відповідно до декларацій політиків.

Про це повідомили у Комітеті виборців України.

Таким чином кількість готівки в десять разів перевищила суми коштів, які знаходяться в депутатів на рахунках у банках. Загалом депутати "Слуги Народу" тримають в банківських установах лише 128 млн. грн.

Серед ТОП 10 слуг народу, які задекларували найбільше готівки:

  • Олег Воронько – 129 млн. грн.
  • Олександр Сова – 83 млн.
  • Давид Арахамія – 33 млн.
  • Роман Мулик – 24 млн.
  • Руслан Горбенко – 22 млн.
  • Остап Шипайло – 21 млн.
  • Анатолій Гунько – 20 млн.
  • Олександр Трухін – 20 млн.
  • Артем Культенко – 19 млн.
  • Микола Сольський – 16 млн.

Також задекларували значні суми готівки Ігор Марчук (15 млн.), Олександр Скічко (14 млн.), Сергій Іонушас (14 млн.), Олександр Бакумов (14 млн.), Ольга Савченко (12 млн.), Артем Нагаєвський (12 млн.), Іван Юнаков (12 млн.), Олена Шуляк (12 млн.), Степан Чернявський (11 млн.).

Натомість, 23 народні депутати "Слуги Народу" не задекларували готівкових коштів.

"За рік провладні депутати збільшили кількість готівки на 59 млн. грн. Так, за даними декларацій за 2019 рік депутати "Слуги Народу" вказали 1 млрд. 44 млн. готівкових коштів. Тоді як у 2020 році – 1 млрд. 103 млн. Тобто, можна говорити про досить суттєве збагачення членів фракції. Також дивує те, наскільки більше коштів депутати провладної політичної сили тримають готівкою, ніж на рахунках в банківських установах. Серед іншого це може свідчити про недовіру до банківської системи України", – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

У КВУ зауважили, що дані наведені без врахування грошових активів, які перебувають у власності членів сімей депутатів, а також без врахування позичених коштів. Кошти, наявні у валюті, при обрахунках було переведено в гривневий еквівалент.

Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

16 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

"Слуги народу" які збагатіли на народі, що навіть задля забаганок свого олігархату провалили в парламенті законопроект про повернення пільгової оплати для населення за електроенергію до 100 квт, ось в цьому і справжнє обличчя таких "слуг" за рахунок народу.

2
Оглядач

А "слугам" не до народу, вони ще швидше в турборежимі дорозпродадуть те, що ще залишилося, аби і самим на цьому щось мати і собі, он вже не тільки тарифи за комуналку, а і власна соняшникова олія вдвічи дорожче коштує для власних громадян ніж та, що продають в Польщу та Китай.

3

в 15 году был подписан закон про "зелёный тариф". С самыми высокими выкупными ценами в Европе. Так шо по всем вопросам за "електроенергію до 100 квт" к тому кто голосовал и подписывал, зная что расплачиваться будут такие как ты. И кстате у порошка ( я так понял статья из серии наш ответ чемберлену) налички в два раза больше чем у 20 ти самых богатых зелёных вместе взятых

4
Show must go on

Так чомусь тоді і з тими "зеленими тарифами" і знижку на 100квт могли забезпечити, а зараз ці "зелені" не взмозі це зробити, бо ж і собі їм до кишень щось треба покласни на той міліардик, а хисту не вистачає, як тільки за рахунок народу.

5
Нічний гість

Так а у зебобіків завжди в усьому лише один попередник винуватий, та тільки не вони, бо самі ні нащо не здатні, хоча вже самі стільки часу при владі, а розуму так і немає ні в них, ні у їх тут зебобіків.

6
Читач

Ти мабуть з тих лохів, які і самі полюбляють, коли їх розводить отака "зелень", бо коли були підписані ті "зелені тарифи" знижка за 100 квт. для населення існувала, а зелені її скасували саме зараз, то і плати тепер дурник і за них.

7
Дмитрий

Как раз таки все порохоботы отличаютя своей тупостью. Они все смотрят на последствия, не обращая внимания на причину происходящего. Практически все повышение по электроэнергии - это результат напряженного содействия президента олигарха (пэтра першого) Ахметову (привет зеленая энергетика и право импортировать солнечные панели без НДС), Медведчуку (привет участок нефтепровода "Самара - Западное направление" и покупка телеканала ZIK), Косюку (привет возмещение НДСа в размере 90% от общего объема) и далее по списку.
Те кто топит за пороха (ты в том числе) - короткопамятные амёбы, затравленные пропагандой прямого и 5-го каналов. Олигарх-миллиардер, который при власти с начала 2000-х годов, министр экономики в правительстве яныка, натянул вас как последних ло..ов (и продалжает это делать дальше, не электорат, а прям мечта).

8
Нічний гість

Ще один зебобік знайшов в усьому винних в попередникові, хоча ця зелена шантрапа вже стільки наробити встигла, що краще би по роялю стукала, не так би людям по кишені било. )))

9
Show must go on

Так правильно ж написали всі тут, тільки для позеленівшого Діми все ще Голобородько на велосипеді шоу обіцяє кращого життя, а комуналка все ж таки злетіла саме зараз. і без колишніх вже знижок, то ж хлопай і далі зеленим велосипедистам, та дуже дорого обходиться такий велосипед.

10
Свідок

Та да, а зараз і земельку продадуть під шумок карантину, і чергову прихватизацію держсектору пропхнуть, і тарифи піднімуть ще, щоб ще собі на цьому покласти в кишеню черговий міліард, а їх зелені лохи і надалі будуть пригадувати тільки попередників, при яких доречі, так тарифами не бавилися, як зараз за рахунок народу.

11
Show must go on

Та хіба тільки тарифи, як і ціни, все злетіло саме зараз як ніколи, недарма ж і така інфляція, що навіть і з тим "зеленим" підвищенням зарплат доходи на душу населення стали ще вдвічи меньше, бо зеленим тільки шоу давай для таких же лохопедів, як їх Діми, які раденькі, бо дурненьки, а коли шоу колісь то таки і закінчиться, то таким Дімам не тільки на електрику не вистачить, а і вже і на інтернет, щоб тут нісенітниці самому собі не доводити.))

12
Дмитрий

Проследите повышение тарифов с 2013 по 2016 года, некоторые тарифы поднимались в 9-10 раз и это факт.
Газ: 0,72 грн. ----> 6,88 грн. за куб.м.
Отопление: 2,91 грн. за кв.м. ----> 32,97 грн. за кв.м.
Холодная вода и водоотведение: 3,18 грн. ----> 13,77 грн. за куб.м.
Электроэнергия: 0,36 грн. ----> 1,29 грн. за кВт/ч
Или это ДРУГОЕ?
И правда короткопамятные амёбы)

13

Точно, шоу триває, бо "зелені" на це тільки і здібні, а потім за рахунок народу його "слуги" ще щось до кишені покладуть, чим не сміх для всіх.))

14

А Зеленский у МВФ клянчит. Может, своих напрячь надо???? Глядишь, и ЗЕМЛЮ иностранцам продавать не придется. Или ссыкливо???? Или оно ему не надо??? Может, задачи у през-та другие?????

15
йпрсти

Яка чесність, совістність, добропорядність.
Беріть приклад, панове жебраки-виборці.
Вступайте в партії, крадіть, хабарюйте і декларуйте, хоча б якусь частину як от ці.
Вдачі.

16
АНАТОЛИЙ

"СУКИ НАРОДА"

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: