fbpx
Сьогодні
Відео 13:53 21 Бер 2021

Як це — мати дитину з синдромом Дауна: в Україні з'явився зворушливий соціальний ролик

Фото: Рубрика

В Україні випустили новий соціальний ролик до Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна, що відзначається 21 березня.

Відео зворушливої розмови між мамою звичайної дитини і мамою дівчинки з синдромом Дауна опублікувала на своїй сторінці Всеукраїнська благодійна організація "Даун Синдром".

У ролику мама дівчинки Марти розповідає, як це — мати дитину з синдромом Дауна та відповідає на запитання іншої матері. Як це — виховувати такого малюка й мріяти про його повноцінне майбутнє? Як це — не порівнювати його з іншими дітьми, а бачити й розвивати його унікальний потенціал? Як це — намагатися донести все це до батьків інших дітей?

Ця інформаційна кампанія покликана допомогти іншим батькам розуміти родини, в яких виховують дітей із СД. Щоб якомога більше батьків різних дітей бачили в дітях із синдромом той потенціал та унікальність, яку бачать в них їхні мами й тати, бабусі й дідусі. І, найголовніше, щоб обидві сторони були відкритими до того, щоб впустити до свого світу один одного.

"Щиро сподіваємося, що цей ролик стане ще однією цеглинкою в розбудові суспільства, яке здатне гідно підтримувати родини, в яких виховують дітей із синдромом Дауна. А також, допоможе зняти відчуття тривоги у батьків які нещодавно дізнались про діагноз своїх дітей", — зазначають у Всеукраїнській благодійній організації "Даун Синдром".

Що ти знаєш про синдром Дауна? Говорять батьки

Пам'ятаєте, нещодавно ми обіцяли сюрприз?А ми вже казали що сюрприз не один, а декілька?Так от. Саме сьогодні ми раді повідомити, що наш перший соціальний ролик до Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна вже вийшов! Ми прагнемо, щоб якомога більше батьків розуміли родини, в яких виховують дітей із СД. Щоб якомога більше батьків різних дітей бачили в дітях із синдромом той потенціал та унікальність, яку бачать в них їхні мами й тати, бабусі й дідусі. І, найголовніше, щоб обидві сторони були відкритими до того, щоб впустити до свого світу один одного. Це можливо, якщо ми будемо щирими, відвертими та сміливими, аби зупинитися й поцікавитися: а як це бути мамою дитини з синдромом Дауна? Як це виховувати такого малюка й мріяти про його повноцінне майбутнє? Як це не порівнювати його з іншими дітьми, а бачити й розвивати його унікальний потенціал? Як це намагатися донести все це до батьків інших дітей? Щиро сподіваємося, що цей ролик стане ще однією цеглинкою в розбудові суспільства, яке здатне гідно підтримувати родини, в яких виховують дітей із синдромом Дауна. А також, допоможе зняти відчуття тривоги у батьків які нещодавно дізнались про діагноз своїх дітей.Створенню цього відео ми завдячуємо нашим партнерам: німецькій організації Kindermissionswerk Die Sternsinger за фінансову підтримку та команді @ШоТам? за якісну візуалізацію наших ідей!

Posted by ВБО "Даун Синдром" on Wednesday, March 17, 2021

Довідка

Всеукраїнська благодійна організація "Даун Синдром" об'єднує батьків дітей з синдромом Дауна та іншими особливостями розвитку.

Організація створена в 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна та є членом Європейської Асоціації Даун Синдром (European Down Syndrome Association).

Організація об'єднала понад 500 українських сімей, які виховують дітей з синдромом Дауна.

В кінці 2009 року організація відкрила Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна, послугами якого вже користуються більше 800-ти сімей з усіх куточків України. Програми Центру для сімей, які виховують дітей з синдромом Дауна, є безкоштовними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: