У "Слузі народу" пояснили, чому немає покарання для "кнопкодавів"

У Верховній Раді зменшилася кількість випадків неперсонального голосування, однак притягнення депутатів-"кнопкодавів" до відповідальності як і раніше залишається проблемою.
Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла заступниця глави парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.
"Після того, як ми ухвалили закон про кримінальну відповідальність (за неперсональное голосування – ред.), випадків набагато менше. У нашій фракції після прийняття закону не було жодного випадку кнопкодавства. Інше питання – яким чином фіксувати неперсональне голосування і доводити в суді, бо кримінальна відповідальність – це якщо дійде до суду і вироку обвинуваченого, це буде підставою для того, щоб депутат втратив мандат. Це і є найсуворіше покарання, а не якісь там штрафи", – сказала Кравчук.
За її словами, питання в тому, "як доводити, з якими відеоматеріалами".
"Є частина сесійної зали, де немає камер. Більше того, немає архіву онлайн-трансляції з наявних камер, до якого можуть звернутися слідчі", – зазначила нардепка.
"Слуга народу" також прокоментувала можливість запуску в Раді сенсорної кнопки, яка не дозволить нардепам голосувати за відсутніх колег.
"Дійсно, в старій системі "Рада" є кнопка, яку можна паралельно утримувати, але вона вже вийшла з терміну експлуатації, ще до того, як її впровадили. Коли заходила нова Рада, її навіть не вмикали, тому що можна було подати позов щодо будь-якого голосування з будь-якого закону. Введення сучасної сенсорної кнопки – це додатково 300 млн гривень, у кризовий рік не варто витрачати такі гроші на вдосконалення системи голосування", – заявила Кравчук.
Нагадаємо, було оприлюднено інформацію, що були випадки "кнопкодавства" під час призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки України. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що справа щодо цього буде розглядатися.
Этот депутат и есть коррупционер и уголовник. Его обьяснения выдают его и всю шоблу парламентской шпаны. В нормальной стране их всех бы за два часа арестовали и вывезли в тюрьму. Страна захвачена уголовниками !
Елементарно: приняти закон про ротацію у Верховній Раді - через пару років -150 депутатів ( серед них кнопкодавів, прогульників, корупціонерів та ленивих - вон з Верховоної Ради. Замість них , на їхне місце 150 людей, які заняйли друге місце у передвиборчих перегонах у Верховоної Ради. З повагою, Анатолій Степанович-58 ( Astero58-zp)
Склад палати представників конгресу США змінюється кожні 2 роки, а не кожні 5, як у нас -- і нічого, живе країна, і непогано живе. Чим частіше будуть перевибори до ВР, тим менше там буде покидьків, бо падатиме "рентабельність" депутатського мандату (аж до від'ємних значень).
Потом через год 150 вновь избранных депутатов тоже вон из ВР... И так далее... "У попа была собака..." Нет, уважаемый Анатолий Степанович, не поможет этот ход. Какой смысл менять одних хапуг на других? Надо полностью разогнать ВР и сделать досрочные выборы. Может тогда у нас хватит ума не делать ставку на клоунов и мы сможем выбрать достойных людей.
Потому что кое кто оказался просто болтуном
Замість того, щоб доводити кнопкодавство у судах, набагато простіше його просто унеможливити фізично: заходиш до пленарної зали ВР -- отримуєш за депутатським посвідченням електронну картку для голосування, виходиш -- картку здаєш (без цього не вийдеш); і жодних дублікатів. Все, жодних неперсональних голосувань не буде в принципі, бо просто нічим буде голосувати за відсутніх. Це ж так елементарно! Невже у ВР настільки дебіли, що до цього способу досі не дійшли.
А на смартфоні кнопку тиснути не пробували?
Кто может объяснить как сенсорная кнопка может стать "старой" не работая и как опробование системы голосования с её использованием может потребовать 300 млн. грн?
"Преступника мы , конечно, отпустили. И показания свидетелей есть, и отпечатки преступника есть, и пострадавший есть, и преступник сознался. А вот доказать - ничего не можем. Доказательная база слабая."
Введення сучасної сенсорної кнопки – це додатково 300 млн гривень, у кризовий рік не варто витрачати такі гроші на вдосконалення системи голосування", – заявила Кравчук." Молодцы!!! 300 млн. гр. на усовершенствование кнопки в Раде денег нет, а более 4 млрд. на ОП, на премии и з/п помощникам депутатов, на машины, картины - всегда пожалуйста! О чем это говорит? Думайте и делайте выводы. Сами.
Підробив підпис на видатковому товарному чи грошовому документі - суд: вирок, строк, судимість.
Підробили підпис (у даному випадку депутатський голос) у вирішенні законом долі держави, народу, людей - з завданням їм величезних збитків то виходить нормальна політдіяльність.
Так що ж ви хочете від такої політи, такої влади, а з тим - такої держави: коли закони бува доволі часто приймаються у шахрайський спосіб.... відкрито, практично не ховаючись.
Підробив підпис на видатковому товарному чи грошовому документі - суд: вирок, строк, судимість.
Підробили підпис (у даному випадку депутатський голос) у вирішенні законом долі держави, народу, людей - з завданням їм величезних збитків то виходить нормальна політдіяльність.
Так що ж ви хочете від такої політи, такої влади, а з тим - такої держави: коли закони бува доволі часто приймаються у шахрайський спосіб.... відкрито.
Їхні мордяки в профіль і в анфас під час злочину а вони суки кажуть дощ паде. Антоненко та інші в тюрмі сидять бо комусь щось привиділось.