fbpx
Сьогодні
08:40 12 Вер 2020

У Мінекономіки назвали умову для відновлення росту ВВП України

Повернення до зростання економіки України може відбутися наприкінці 2020 року. Пожвавлення економічності активність відбудеться за умови неповернення до жорстких заходів карантину як у світі, так і в Україні.

Про це йдеться в огляді Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Мінекономіки.

Як зазначили у Мінекономіки, пандемія коронавірусу та вплив стримуючих факторів, сформованих у попередніх періодах, мали негативні наслідки для виробничої сфери, особливо у І півріччі 2020 року.

Зокрема пандемія спровокувала зміни трендів розвитку світової економіки, суттєве падіння попиту та цін на світових сировинних ринках, викликала превентивні заходи як в Україні, так і в країнах – основних торговельних партнерах.

"Проте пом'якшення з середини травня карантинних обмежень та подальше їх зняття на тлі впровадження прийнятих урядових рішень, спрямованих на зменшення впливу пандемії COVID-19, дозволять пожвавити економічну активність й очікувати на відновлення зростання наприкінці поточного року за умови неповернення до жорстких заходів карантину як у світі, так і в Україні", – йдеться в повідомленні.

Поряд з тим, окремим чинником впливу до кінця року є низхідна динаміка у сільському господарстві, зокрема рослинництві в умовах нижчого за минулорічний рекордний обсяг врожаю зернових.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Володимир

Умови может назвать любой дядька на Хрещатике. Надо не называть, а что-то делать

2
Владимир

Хотелось бы узнать у нашего дорогого в прямом смысле правительства,что они сделали для того,чтобы экономика начала расти.Я так думаю, что они кроме того как ободрать простого народа больше ничего придумать не могут.Поднять тарифы или поднять цены это их конек. Да еще поднять пенсионный возраст это запросто,а что они сделали для этого,создали рабочие места или сделали возможным работу пожилых людей без ущемлений....

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: