fbpx
Сьогодні
17:53 24 Сер 2020

У "Слузі народу" кілька хворих на коронавірус, Кравчук розповіла деталі

У "Слузі народу" три нардепи хворіють на коронавірус.

Про це повідомила нардепка Євгенія Кравчук, відповідаючи на запитання, чи всі члени фракції будуть на засіданні Верховної Ради 25 серпня, пише "Україна 24".

"Ні, не всі. Ми зараз бачимо зростання кількості хворих (на коронавірус – ред.). У нас зараз три народні депутати, в нашій фракції, хворих на COVID-19. Я також впевнена, що є випадки й в родинах. Дуже часто саме кілька членів родини одночасно хворіють", — сказала вона.

Кравчук назвала найпопулярніші місця, де можна інфікуватися COVID-19.

"Я читала, що говорять у різних країнах Європи, Франція зараз на другому місці за кількістю захворюваності в Європі, а Україна – на третьому. І зараз кажуть, що друга хвиля особливо небезпечна і може поширитись на молодь. І зараз найпопулярніше місце підхопити коронавірус – це розважальні заходи – вечірки, весілля. Тому треба відповідально ставитися до місця відпочинку", — сказала вона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Такого всемирного обмана, как этот «карантин» и «пандемия», мир еще не видел.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: