fbpx
Сьогодні 03/12/2020 21:59
22:27 16 Лип 2020

У МОН визначили мінімальні бали ЗНО з математики і фізики, з якими можна вступати у виш

Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила поріг склав/не склав для ЗНО з математики на рівні 9 балів, для ЗНО з фізики на рівні 12 балів.

Відповідне рішення ухвалене на засіданні комісії 16 липня, яке транслювалося у Facebook Міністерства освіти та науки.

"Пороговий бал ЗНО з математики цього року становить 9 балів. Відповідно до встановленого порогового балу кількість учасників, які не долають поріг, дорівнює 19 334, або 12,71%, кількість учасників, які долають поріг, 132 тис. 745, або 87,29%", – повідомив очільник УЦОЯО Валерій Бойко.

Також комісія ухвалила рішення встановити пороговий бал ЗНО з фізики на рівні 12 балів. Відповідно до встановленого порогового балу кількість учасників, які не долають поріг дорівнює 8%, або 1 713 учасників ЗНО з фізики.

Поріг "склав/не склав" – це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник/учасниця за тестування, щоб отримати оцінку за шкалою 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до вишу.

Результати учасників за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА) буде розміщено на сторінках учасників ЗНО наступного дня після кожного засідання експертної комісії.

Порогові бали для ЗНО з математики та фізики

Експертна комісія при Український центр оцінювання якості освіти визначить порогові бали "склав/не склав" для ЗНО з математики та фізики.Поріг "склав/не склав" – це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник/учасниця за тестування, щоб отримати оцінку за шкалою 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до вишу.#Вступ2020 #ЗНО

Posted by Міністерство освіти і науки України on Thursday, July 16, 2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: