fbpx
Сьогодні
13:17 07 Лип 2020

Євросоюз надав Україні понад 11 млн євро для підтримки реформи держуправління

ЄС перерахував у бюджет України понад 11,5 млн євро для підтримки реформи державного управління.

Про це повідомляє представництво ЄС в Україні,  пише "Європейська правда",

"Сьогодні Європейський Союз здійснив пряму виплату в розмірі понад 11,5 млн євро в державний бюджет України. Ці кошти спрямовані на підтримку подальшого розвитку системи державного управління в Україні, зокрема задля підвищення її ефективності та стійкості в умовах кризи, спричиненої COVID-19", – зазначають в офіційному комюніке.

Ці кошти є частиною пакету обсягом 90 млн євро у межах програми бюджетної підтримки на реформування державного управління на період 2016–2021 років.

Щоб отримати їх, Україна мала досягти прогресу в реформуванні державного управління, зокрема покращити взаємодію між державними реєстрами і надання державних послуг із подальшим запровадженням і використанням цифрових технологій (як система e-Health, реєстру актів цивільного стану тощо), а також продовжувати оновлення кадрів та управління людськими ресурсами в державних органах (зокрема, запровадити інформаційну систему управління персоналом).

Перед цим Україна вже отримала три транші на на загальну суму 37,6 млн євро.

Голова представництва ЄС в Україні Матті Маасікас наголосив, що реформа державного управління є однією з ключових, тому ЄС продовжить підтримувати її, ділячись досвідом та надаючи фінансову допомогу.

"Зараз як ніколи важливо забезпечити дотримання основних принципів публічного врядування, підзвітності та прозорості для здобуття й зміцнення довіри громадян і бізнесу до державних інституцій і тим самим сприяти швидшому відновленню після тяжкої кризи у сферах здоров'я та економіки", – зазначив Матті Маасікас.

Останній транш на суму 26 млн євро заплановано на 2021 рік.

"ЄС продовжує стежити за відповідністю останніх законодавчих змін у цій сфері та прозорістю спрощеного набору на посади державної служби в умовах нинішньої кризи", – додають у повідомленні.

Крім бюджетної підтримки, ЄС також надає технічну допомогу обсягом 14 млн євро для впровадження та реалізації зазначених принципів державного управління в державних органах, а також спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку виділяє 28,7 млн євро для підтримки секторальних реформ у профільних міністерствах.

Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: