fbpx
Сьогодні
12:31 07 Чер 2020

Зеленський скасував дію низки указів колишніх президентів

Президент України Володимир Зеленський визначив такими, що втратили чинність дев'ять указів колишніх президентів країни. Зокрема, про комплексну програму підготовки держслужбовців та стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки.

Про це йдеться в указі Президента № 214/2020, розміщений на сайті Глави держави.

Так, указом передбачається визнати такими, що втратили чинність:

  • Указ Президента України від 25 травня 1994 року № 256 "Про ранги державного службовця народних депутатів України";
  • Указ Президента України від 9 листопада 2000 року № 1212 "Про Комплексну програму підготовки державних службовців";
  • Указ Президента України від 5 березня 2004 року № 278 "Про Концепцію адаптації інституту державної служби в Україні до стандартів Європейського Союзу";
  • Указ Президента України від 20 лютого 2006 року № 140 "Про Концепцію розвитку законодавства про державну службу в Україні";
  • Указ Президента України від 20 вересня 2007 року № 900 "Про заходи щодо реформування державної служби в Україні та забезпечення захисту конституційних прав державних службовців";
  • Указ Президента України від 12 серпня 2010 року № 806 "Про першочергові заходи щодо вдосконалення формування та реалізації державної кадрової політики";
  • Указ Президента України від 1 лютого 2012 року № 45 "Про Стратегію державної кадрової політики на 2012 — 2020 роки";
  • Указ Президента України від 20 липня 2012 року № 453 "Про План заходів щодо реалізації у 2012 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012 — 2020 роки";
  • Указ Президента України від 23 квітня 2013 року № 229 "Про План заходів щодо реалізації у 2013 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012 — 2020 роки".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

16 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

Вже зрозуміло, що зеленський, по-перше, дуже поверхнева, неосвічена і не компетентна особа, яка не розуміє що можна, а що ні, що головне, а що другорядне, по-друге, він є абсолютно не авторитетною особою і країною реально править не він, а його оточення, яке цікавить виключно власний дохід і власна вигода. За увесь час незалежності ще не було ні одного президента, який хотів би змінити законодавство на правове та наблизити рівень життя власного народу хоч до мінімальних стандартів життя народів країн цивілізованого світу.

2
Гість

Щодо Зеленського - у мене не було з самого початку ніяких іллюзій. В кращому випадку матимемо "забіг в ширину" (с., Шукшин). Але не президент забезпечує "рівень життя власного народу". Люди повинні взятися за розум, працювати з ранку до... ранку, а не чекати "закінчення епохи бідності". Бо це була хоч і гарна, але брехня.

3
Гість

Сам працюй за три три тисячі дебіл. З ранку до ранку. Може навіть на п' ять тисяч напрацюєш! Якщо ще й дві три роботи знайдеш. І тоді за ці копійки проживи. Вчи дітей,плати комуналку,прогодуй сім' ю,одінь і обуй себе й дітей. Ті люди ,що працюють в Україні і так від ранку до ранку працюють, і живуть як жебраки. Люди не при владі,люди працюють і платять налоги ,щоб ти знав. А можновладці мають думати про країну і про людей,про рівень життя в країні. Інакше якого лисого вони там сидять? Всім зрозуміло ,сидять і придумують для себе схеми як би більше вкрасти з тих налогів,що з простих людей здирають.Що може дати країна людям, в якій рівень ввп практично нульовий? Що може дати країна людям,в якій немає промисловості?

4
Гість

їди та працюй з ранку до... ранку за копиїки раб ти

5
Гість

Щоб люди могли працювати і гідно заробляти потрібно щоб була ринкова економіка, а не олігархічна, яка не передбачає конкуренцію, достатню кількість робочих місць, належні умови праці і гідну зарплатню. Для того щоб так було, повинно діяти правове законодавство (справедливе, яке забезпечує рівність можливостей). Щоб змінити неправове антинародне законодавство на цивілізоване правове саме президент може примусити голосувати це стадо за необхідні закони. Так що не треба людям лапшу на вуха вішати, що людям потрібно працювати по 16 годин на добу, щоб стало жити краще.

6
Гість

ТИ ЩО ПРОСНУВСЯ ЧИ ДЕСЬ НА ГОРИЩІ СИДИШ В УКРАЇНІ ДО ВІРУСУ БІЛЬШЕ 10 МІЛЬЙОНІВ ПРОЦЮВАЛИ ЗА КОРДОНОМ А РЕШТА ХТО ЯК МІГ ТАК І ЗАРОБЛЯВ ОДНІ ТОРГУВАЛИ ДРУГІ БУДУВАЛИ ОДНА ДЕРЖАВАП НІХУЯ НЕ РОБИЛА ДЛЯ ЛЮДЕЙ Я НЕ ЗНАЮ КОМУ ТАКА ВЛАДА ПОТРІБНА ЯКА ПАЛЕЦЬ ОБ ПАЛЕЦЬ ЗА 30 РОКІВ ІСНУВАННЯ НЕ ВДАРИЛА ДЛЯ БЛАГА ЛЮДЕЙ!!! ЗДАЄТЬСЯ ВЖЕ ПОРА СЕРЙОЗНО ПОГОВОРИТИ З ВЛАДОЮ АБО ВИ ПРАЦЮЄТЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ АБО ЙДЕТЕ НАХУЙ!!!

7
Гість

Бла-бла-бла....

8
Гість

Виноват не Зеленский, а 73% дибилов которые его избрали.

9
Гість

Так і за нього голосувало процентів 19, а інші голосували ПРОТИ ПОРОШЕНКА , а такої графи не було, розумієте різницю

10
Гість

Одно недолугое меньшинство уже объявляло себя умом, честью и совестью эпохи.

11
людмила

справа не тільки У Зеленському. шо люди 72%. шо команда його взяли за основу тезу Леніна. шо *і кухарка може правити державою* от і маємо цілиі рік шахові рокіровки у владі усилюючи при цьому промосковський апарат. щодо скасованих указів - давати оцінку мають фахівці

12
ятаган

Епоха Зебілів і Зедолбойобів.

13
Ірина

Для чого йому укази і напрацювання колишніх президентів, коли є прямі вказівки з кремля, які треба неуклінно виконувати.

14
Толян

Навіть яник не був таким дибілом...

15
Гість

Щось мені підказує що більшість дописувачів є. або були працівниками державних органів. а вищезгадані Укази стосуються всебічних льгот цим офігєнним труженікам.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: