fbpx
Сьогодні
19:45 29 Кві 2020

В ОП пояснили, як маски з літака "Мрії" потрапили в "Епіцентр"

На літаку "Мрія", який доставляє в Україну медичні товари, частина вантажу є гуманітарною, а частина закуплена за кошти комерційних структур.

Про це сказав заступник керівника Офіса президента Кирило Тимошенко щодо медичних товарів, які були доставлені в Україну літаком "Мрія".

Тимошенко: "Все дуже просто, як і говорив президент, цей літак ("Мрія" – ред.) оплачувався не із державного бюджету. Він оплачувався комерційними структурами.

Тому на цьому літаку, знову ж таки, як говорив президент, був як гуманітарний вантаж, так і комерційний, який везли для продажу.

Гуманітарний вантаж везли для того, щоб його роздавати в лікарні та інші заклади, де необхідна ця гуманітарка. Тут немає жодного секрету. Там на цьому літаку був як гуманітарний, так і комерційний вантаж".

Раніше, народний депутат Олександр Герега написав листи меру Києва Віталію Кличку та нардепам ВР з пропозицією купувати медичні товари протиепідемічного призначення у його компанії "Епіцентр К". У своїх листав він вказав, що ці товари доставлені в Україну літаком "Мрія".

23 квітня в Україну прибув транспортний літак АН-225″Мрія" з медичним вантажем. Літак у Києві зустрічали президент Володимир Зеленський.  Загалом "Мрія" привезла 103 тонни медичного вантажу.

Тоді президент Володимир Зеленський заявляв, що "наша "Мрія" привезла в Україну 12 мільйонів масок як для лікарень, так і для аптечних мереж, привезли близько 260 тисяч захисних окулярів для медиків і більше 100 тисяч захисних костюмів 5-го рівня захисту".

 

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: