fbpx
Сьогодні
12:11 26 Кві 2020

Amnesty International запрошує активних жінок і дівчат у Луганській та Донецькій областях для спільної боротьби з насильством

Amnesty International в Україні запроваджує програму створення активістської спільноти в Луганській та Донецькій областях.

"Ми прагнемо створити спільноту небайдужих людей, що виступають проти домашнього насильства та насильства щодо жінок. І хочемо запросити вас стати частиною цієї спільноти. Ми прагнемо підсилити місцеві громади та навчити забезпечувати захист прав жінок і дівчат від насильства. Ми створюємо жіночі мережі взаємної підтримки та взаємодопомоги, аби впроваджувати позитивні зміни для жінок в Україні", – повідомляють в організації.

Amnesty International в Україні запрошують небайдужих, активних жінок і дівчат із Луганської та Донецької областей, які прагнуть змінити життя у своїх громадах на краще; готові проводити активності для підвищення обізнаності з питань прав жінок, захисту від домашнього насильства та інших видів насильства щодо жінок; а також готові діяти, щоб допомогти постраждалим від домашнього насильства та насильства щодо жінок.

У рамках програми планується відібрати та запросити до участі у проекті 20 активісток (жінок та дівчат) із Донецької та Луганської областей, яких будуть підтримувати протягом року в реалізації власних ідей та проектів, спрямованих на досягнення позитивних змін.

Якщо Ви:

  • маєте проактивну життєву та громадянську позицію
  • маєте попередній досвід активізму, або бажання цей досвід отримати
  • зацікавлені темою прав жінок, зокрема темою захисту від домашнього насильства
  • бажаєте отримувати нові знання, а головне втілювати їх на практиці на рівні своїх громад
  • поділяєте цінності прав людини, рівності та недискримінації
  • хочете стати частиною всесвітнього руху за права людини

Беріть участь у відборі та заповнити форму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: