fbpx
Сьогодні
09:25 07 Кві 2020

Венедіктова стверджує, що реформа прокуратури буде продовжуватись

Генпрокурор Ірина Венедіктова не бачить підстав для закінчення реформи органів прокуратури та запевняє, що вона буде "однозначно продовжена".

Про це Венедіктова сказала в інтерв'ю для УП.

"Реформа буде однозначно продовжена. Я, будучи депутатом, голосувала за неї, і тому не бачу жодних підстав, чому б реформа мала зупинитись. Я не розумію, чому люди говорять, що реформа може закінчитися. Це абсолютно не так".

Очільниця Офісу генпрокурора вважає, що необхідно зробити роботу над помилками та продовжити далі.

Водночас Венедіктова стверджує, що, зокрема через колишнього заступника генпрокурора Віктора Трепака, досі не звільнено близько сотні прокурорів.

"5 березня була закінчена хвиля тестування обласних прокуратур. Кадрові комісії досі не закрили протоколи! А за цими протоколом я звільняю прокурорів, які не подавалась на атестацію або не пройшли тести.

Трепак був головою кадрової комісії до 30 березня. З 5 до 30 березня можна вже було закрити всі протоколи і дати мені списки на звільнення", – запевняє Венедіктова.

Окрім того, каже генпрокурор, питання створення апеляційних комісій звучало від депутатів. Деякі нардепи вважають, що із прокуратури необгрунтовано пішли професіонали.

Через розмитість критеріїв та відсутність прописаних стандартів, якими керуються комісії при відборі прокурорів, департамент ОГПУ не має на чому будувати свою позицію у судах щодо оскарження рішень та відновленню на посадах.

Проте, за словами Венедіктової, реалізувати цю ідею неможливо.

"Але реалізувати ідею депутатів щодо апеляційних комісій неможливо. Тому що таку комісію можна створювати лише щодо працюючих в системі прокурорів. А ті прокурори уже були звільнені. Ми не можемо створювати для них комісії, адже вони у нас уже не працюють", – пояснила очільниця Офісу.

 

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

8 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Таки Толя - не Коля

На додаток Никі-Гістю:

пане спецвідділовець якоїсь спецслужби, ти би не до розрізу очей пані Генпрокурорки придивлявся, а до "таблів" більш близьких тобі "луциків, шкіряків, архаміїв та інших парубіїв, на зовнішній вигляд "інтелектуалів". От то вже обличчя нації, от то вже "симпатяги".

Краще дійсно зробив би ти потрібне щось для справедливості, та законності - допоміг би своїм органам розібратись, хто все - таки з наших "борців-захисників" та дійсно нашого українського Андрія Галущенка ліквідував, та чого ще один "патріот" України, до речі також з неруським розрізом очей, настійливо вимагає у Конституцію України записати назву Криму - "Кримсько-татарська республіка".

РФія, мождиво, гіпотетично, й поверне Крім Україні, а от чи погодяться, ті (з кримсько-татарським розрізом очей) ще раз приєднатися до України, то питання ще великосумнівне.

2
Валентин

Зеленський. Венедіктова очолюють банду ворогів проти українського народу. знищують державу Україну.

3

когда стерненки,бубенчиковы,поросюки и вся остальная мразь будет висеть как военные преступники тогда можно говорить о каком то правосудии!

4

цапе тобі мабуть погано в конюшне хуйла.не лізь до людей тварина..

5
Гість

Сразу видно, что один и тот же крмлёвский тролль, что коля, что толя, в одном лице кремлебота, сколько бы не менял здесь имён, потому и реагировать тут и не на что, как этим москалопитекам в их хронической украинофобии только бы погавкать по протухшим ФСБэшным клише. А узкий ордынский разрез глаз этой дамочки говорит сам за себя генетически, ещё со времен ордынской хищницы, не зря же существует изречение "глаза - зеркало души", особенно, если у таких её там и нет. ))

6

К сожалению я не в конюшне Путина а на помойке под названием укро-ия!

7

Ника, не займай Колю, хоча він і зовсім правий.

Тих кадрів, яких він назвав, вішати не треба, а от на виправлення в якийсь карьєр направити було б слід: так десь років ... аж до виходу на пенсію.

По-перше: були б вони на госпрозрахунку, самоутриманні, бо гранітна продукція, особливо "шашка" і ціні, і в попиті.

По-друге: набули б вони якоїсь робочої професії, та у разі УДЗ могли б на заробітки і до поляччини їздити.

8
Гість

сразу видно, что один и тот же крмлёвский тролль, что коля, что толя, в одном лице кремлебота, сколько бы не менял здесь имён, потому и реагировать тут и не на что, как этим москалопитекам в их хронической украинофобии только бы погавкать по протухшим ФСБэшным клише.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: