fbpx
Сьогодні 28/05/2020 20:34
17:28 30 Жов 2019

У Києві відбувся другий Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт

Захід відвідали провідні технологічні компанії Ізраїлю із загальною капіталізацією понад $35 млрд

30 жовтня у інноваційному парку UNIT.City відбулася друга міжнародна технологічна конференція Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт 2019: Технології майбутнього. Захід проходив у рамках першого Тижня Ізраїльських Інновацій в Україні і зібрав понад 600 представників технологічних компаній, топ-менеджерів корпорацій, інвесторів і стартапів з України та Ізраїлю.

другий Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт

"Головна мета Тижня Ізраїльських Інновацій в Україніоб'єднати лідерів технологічної індустрії двох країн, показати бізнес-потенціал України ізраїльським інвесторам і компаніям, прискорити впровадження передових ізраїльських технологій та інновацій в Україні", — повідомляє Альона Новгородська, засновниця і продюсер Тижня Ізраїльських Інновацій та Україно-Ізраїльського Інноваційного Саміта, засновниця і CEO Global Israeli Initiative.

другий Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт

У Саміті взяли участь представники української та ізраїльської технологічної індустрії, ключові гравці у сферах automotive, safe city, health tech, fintech, energy tech, cybersecurity, венчурного капіталу, а також представники урядів та корпорацій. Серед ключових спікерів конференції — засновник найбільшої у світі краудфандингової платформи для інвесторів OurCrowd Джон Медвед, ізраїльський експерт у галузі кібербезпеки Амір Рапапорт, керуючий партнер одного з найактивніших венчурних фондів Ізраїлю AltaIR Capital Ігор Рябенький, власник одного з найбільших ІТ медіа Ізраїлю People and Computers Пелі Пелед.

"Україна все більше стає частиною західного світу, і для нас це хороша можливість зайти на європейську територію. Нам потрібні партнерства з українськими компаніями та спеціалістами", — зауважив хедлайнер Саміту Джон Медвед.

"МХП – найбільш інноваційний холдинг у сфері АПК. Саме тому для нас важливо підтримувати і брати участь у таких масштабних заходах, як Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт. У рамках Саміту ми розповіли про масштабну digital-трансформацію холдингу і представили унікальний проект моніторингу емоційних станів, який дозволяє нам вберегти співробітників від емоційного вигоряння і зберегти та розкрити таланти всередині МХП. У протистоянні технологій і людини ми ставимо технології на службу людині, адже технології цінні, а людина – безцінна", – говорить Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом і комунікаціями агрохолдингу МХП.

другий Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт

Свої інноваційні розробки на заході представили передові ізраїльські технологічні компанії, серед яких провідний інтегратор у галузі зв'язку та безпеки Mer Group, світовий лідер у сфері кібербезпеки Check Point, інтегратор інноваційної системи біометричного паспортного контролю державного кордону Vizhu IT Services, розробник інтелектуальної цифрової платформи для оптимізації роботи промислових підприємств Matics.

Окрема активність у рамках Саміту — Fintech Track — була присвячена фінансовим технологіям і відбулася за підтримки Sabra Innovations. Ізраїльські fintech-стартапи представили свої рішення головам правлінь найбільших українських та міжнародних банків.

другий Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт

У експозоні Саміту 18 компаній з Ізраїлю та України презентували свої продукти та рішення. Серед українських розробок вперше був представлений інноваційний ігровий стартап Cyberzen, який дозволяє керувати ігровим процесом за допомогою нейроінтерфейсу. Агрохолдинг МХП представив 4 українських стартапи: QRSmarty, Khmarka, Sovtes та IntelSoft, які були фіналістами MHP accelerator – програми розвитку стартапів від Radar Tech, Agrohub та МХП.

Тиждень Ізраїльських Інновацій в Україні — перший тиждень ділових заходів в Україні, присвячений ізраїльсько-українським технологіям та інноваціям. Серія заходів організована міжнародною платформою Global Israeli Initiative та інноваційним парком UNIT.City за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні й Посольства України в Державі Ізраїль. Співорганізатори — Агроіндустріальний холдинг МХП та інвестиційна платформа JS Capital.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: