fbpx
Сегодня
Колонка 19:03 15 Май 2024

Как бизнесу стать антихрупким в современных условиях?

Сьогодні український ритейл стикається з численними викликами: зміни у споживчих настроях, зростання конкуренції, нестабільність валютних курсів та необхідності швидкої цифровізації. В умовах, коли кожен день може внести корективи в роботу нашого бізнесу, як забезпечити не тільки виживання, але й розвиток?

На щастя, існує унікальна можливість зібрати всі важливі рішення та новації в одному місці, без потреби в численних відрядженнях.

📍 RAU Expo 2024 — це не просто подія, це центр зустрічі ключових гравців ритейлу, де ви зможете обмінятися знаннями та досвідом, що допоможе вашому бізнесу адаптуватися та процвітати. Ця виставка відбудеться 12-13 червня у Києві та обіцяє стати майданчиком для зустрічей лідерів ритейлу та девелоперів.

На RAU Expo 2024 буде представлено широкий спектр тем, від стратегій управління ризиками до інноваційних технологічних рішень, які можуть кардинально змінити ваш підхід до бізнесу. Ми обговоримо, яким чином передові практики та адаптація до непередбачуваних змін можуть допомогти не просто впоратися з кризою, але й вийти на новий рівень якості обслуговування та клієнтської взаємодії.

Дізнайтеся, як ваша компанія може стати не тільки стійкою, але й антикрихкою, використовуючи новітні технології та стратегії. Пізнайте, які інструменти та методи роботи з даними дозволяють не просто адаптуватися до змін, а використовувати їх на свою користь.

Запрошую вас долучитися до нас на RAU Expo 2024, де кожен зможе знайти відповіді на свої найбільш актуальні питання і знайти нові шляхи для розвитку свого бізнесу. Не пропустіть можливість стати частиною цього важливого заходу!

Рубрика – інформаційний партнер заходу RAU Expo 2024

Рубрика – інформаційний партнер заходу RAU Expo 2024

91

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: